X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Medytacja, joga i perkusja, czyli wyjątkowy festiwal na Dolnym Śląsku

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2015 16:29
Bodek Janke mawia, że tak jak w muzyce – tak i w codziennym życiu improwizujemy, choćby prowadząc rozmowy. Twierdzi też, że jego życie to kwintesencja fusion.
Audio
Bodek Janke jest nie tylko muzykiem, uwielbia też jogę i medytację
Bodek Janke jest nie tylko muzykiem, uwielbia też jogę i medytację Foto: YouTube.com/Bodek Janke

Bodek jest perkusistą jazzowym, który grywał z wieloma  jazzmanami, światowego formatu, jednak to mieszanie elementów różnych kultur jest dla niego, jako muzyka i człowieka, największą inspiracją. Pochodzi z muzykalnej polsko-rosyjskiej rodziny, ale niemal całe życie spędził poza Polską: w Niemczech, USA i podróżując po świecie.

Kilka lat temu kupił duży teren w pięknej karkonoskiej miejscowości Przesieka i już drugi rok z rzędu organizuje w niej "non profit" międzynarodowy festiwal, roboczo nazwany "Festiwalem Wymiany". - Miejsce póki co jest bardzo surowe, zarośnięte trawą. I my tu na jednej łące łopatami wykopaliśmy amfiteatr - opowiada muzyk.

Tu znajdziesz wcześniejsze reportaże emitowane w Trójce>>>

Uczestnicy, również amatorzy, z całego świata wspólnie muzykują i wymieniają się poglądami, stylami sztuki i życia oraz tym, co nie tylko w  muzyce najważniejsze – emocjami. Wspólne doświadczanie ich i poznanie się jest tajemnicą dostrajania się do siebie i wzajemnego zrozumienia. Dlatego Bodek Janke postanowił udostępnić ludziom swoją prywatną przestrzeń do spotkań, budując również międzynarodowy ośrodek kultury, sztuki i stylu życia w zgodzie z naturą. W reportażu można usłyszeć próbki muzyki, która fascynuje bohatera reportażu i uczestników jego festiwalu.

***

Tytuł audycji: Reportaż w Trójce
Tytuł reportażu: "W rytmie serca"
Autorka reportażu: Dorota Jaśkiewicz- Łebek
Data emisji: 2.12.2015
Godzina emisji: 18.15

ei/mp

Czytaj także

Kiedy rap pozwala wyjść na prostą i zacząć nowe życie

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2015 13:30
Studio Skit to fundacja i wytwórnia muzyczna, której działalność skierowana jest do młodych ludzi zajmujących się muzyką hiphopową.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kolekcja, która przywołuje wspomnienia

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2015 20:30
Pięćset kaset magnetofonowych z rapem i sto dziewięćdziesiąt winyli to kolekcja Jakuba Grędziu Grędy.
rozwiń zwiń