X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Radio zawsze było jej żywiołem…

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2015 18:35
Barbara Grębecka zaczęła pracę w Polskim Radiu w latach pięćdziesiątych, w czasie studiów na Uniwersytecie Warszawskim.
Audio
Ogólnopolski Konkurs Reportażystów Melchiory 2007. Barbara Grębecka  z Nagrodą Specjalną Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia. Została wyróżniona za działania na rzecz promocji reportażu.
Ogólnopolski Konkurs Reportażystów "Melchiory 2007". Barbara Grębecka z Nagrodą Specjalną Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia. Została wyróżniona za działania na rzecz promocji reportażu.Foto: PAP/ Andrzej Grygiel

Przez pierwsze lata swojej pracy związana była z Programem 1 Polskiego Radia. W 1970 roku rozpoczęła pracę w Trójce. Prowadziła m.in. audycje: „Na warszawskiej fali”, „Muzyka i aktualności” i „Polityka dla wszystkich”. Była laureatką Złotego Mikrofonu i Melchiora 2007. Radio zawsze było jej żywiołem…

Reportaż poświęcony Barbarze Grębeckej został zrealizowany z okazji obchodów 90-lecia Polskiego Radia w cyklu "Ludzie Trójki", w ramach którego do tej pory nadaliśmy reportaże poświęcone Józefowi Kąkolewskiemu, Annie Semkowicz, Mateuszowi Święcickiemu, Jackowi Ejsmondowi, Andrzejowi Zakrzewskiemu i Grażynie Dobroń.

Reportaż na moje.polskieradio.pl - słuchaj, kiedy chcesz >>>

***

Tytuł audycji: Reportaż w Trójce
Tytuł reportażu: "Barbara Grębecka"
Autorka reportażu: Jakub Tarka
Data emisji: 23.12.2015
Godzina emisji: 18.15

mp

Czytaj także

Mateusz Święcicki swe radiowe życie związał z Trójką

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2019 06:09
- W roku 1963 stworzyliśmy festiwal w Opolu i ja miałem zaszczyt być jednym z trzech jego inicjatorów - mówił kompozytor, wykonawca, aranżer i dziennikarz radiowy, Mateusz Święcicki. To on stał się patronem ”Mateuszy” – popularnej nagrody przyznawanej przez radiową Trójkę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Na urodziny Trójki... niezwykły reportaż

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2015 20:36
Budynek przy Myśliwieckiej 3/5/7 to najstarszy gmach radiowy w Warszawie. Jaka jest jego historia?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bohdan Tomaszewski: z kortu przed mikrofon

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2015 19:06
Był na dwunastu igrzyskach olimpijskich, relacjonował najważniejsze wydarzenia. W historii polskiego sportu nie ma drugiego takiego sprawozdawcy.
rozwiń zwiń