Walka o odzyskanie dzieci

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2016 18:31
Andżelika to matka trójki dzieci. Dwa lata temu w tragicznych okolicznościach zginął ich ojciec. Ona, po jego śmierci, wpadła w depresję i zaczęła pić.
Audio
  • Dramatyczna walka o odzyskanie dzieci (Reportaż/Trójka)
Alkohol w dużej mierze przyczynił się do problemów bohaterki reportażu, który przedstawimy w Trójce. Postanowiła ona jednak stawić czoło problemowi (zdjęcie ilustracyjne)
Alkohol w dużej mierze przyczynił się do problemów bohaterki reportażu, który przedstawimy w Trójce. Postanowiła ona jednak stawić czoło problemowi (zdjęcie ilustracyjne) Foto: polymer/sxc.hu/cc

- Wszyscy mówili, że powinnam być silna. No, ale w końcu te siły się wyczerpały. Zabrakło mi możliwości porozmawiania z kimkolwiek. Nawet jak ktoś mnie pytał, to mówiłam: jest ok. Ale tak nie było - opowiada bohaterka reportażu.

Z końcem października 2015 roku dzieci zostały jej odebrane i umieszczone w placówce opiekuńczo-socjalizacyjnej Stowarzyszenia Drogi w Białymstoku. Andżelika ma już za sobą terapię odwykową. Jest w trakcie remontu mieszkania. Próbuje z pomocą Stowarzyszenia Droga stanąć na nogi i udowodnić, że dzieci mogą do niej wrócić.

Czy uda jej się je odzyskać? Zapraszamy do wysłuchania nagrania reportażu.

Tu znajdziesz reportaże emitowane w Trójce >>>

***

Tytuł audycji: Reportaż w Trójce
Tytuł reportażu: "Odzyskać dzieci"
Autor reportażu: Marta Rebzda
Data emisji: 10.05.2016
Godzina emisji18.15

mp

Czytaj także

"Zaopiekujcie się moją siostrą..."

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2014 19:00
- Nigdy wcześniej nie myśleliśmy, żeby zostać rodziną zastępczą, nie mieliśmy takich planów - tak zaczyna się opowieść pani Kasi o trudnym wyborze i niespodziewanej miłości...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kiedy dziecko potrzebuje domu...

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2016 18:35
Katarzyna Kowalska prowadzi rodzinne pogotowie w Rembertowie koło Warszawy. Kiedyś pracowała w policji, w wydziale do spraw nieletnich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

O miłości, którą przerwała wojna

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2016 18:30
Izrael Aljuche Orenbach, zwany Lutkiem, tuż przed wojną poznaje w Bydgoszczy niemiecką Żydówkę, Edith Blau.
rozwiń zwiń