X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jacy są współcześni ojcowie?

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2017 19:15
Jeszcze kilkadziesiąt lat temu ojciec był w rodzinie największym autorytetem, nie zajmował się zabawą z dziećmi, za to wymierzał kary za złe zachowanie.
Audio
  • Jacy są współcześni ojcowie? (Reportaż/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay (Domena publiczna)

Grzegorz jest tatą trzyletniej Krysi i malutkiego Jurka, a jednocześnie mężem autorki bloga "Krystyno, nie denerwuj matki". Na co dzień pracuje w Warszawie i często nie ma go w domu - stara się jednak w miarę możliwości być jak najlepszym ojcem. Czy mu się to udaje?

- Uważam, że mógłbym być lepszym tatą. Chciałbym więcej czasu poświęcać rodzinie, ale niestety praca, jaką wykonuję, nie pozwala mi na to - mówi Grzegorz i dodaje, że "dobry tata to taki, który w stu procentach poświęca się dla dzieciorów".

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania reportażu, w którym również żona Grzegorza w zabawny sposób opisuje, jak jej mąż radzi sobie z opieką nad dziećmi.

***

Tytuł audycji: Reportaż w Trójce
Tytuł reportażu: "Turbotata"
Autorka reportażu: Kamila Litman
Data emisji: 9.02.2017
Godzina emisji: 18.15

mk