Teściowa, zięć i gitara, czyli "Teściowa śpiewa"

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2017 18:38
Trzy lata temu Beacie Łubczonek oraz Marcinowi Milanowiczowi udało się powrócić do młodzieńczych pasji - założyli formację "Teściowa śpiewa".
Audio
  • Teściowa, zięć i gitara, czyli "Teściowa śpiewa" (Reportaż/Trójka)
Teściowa Śpiewa, czyli Beata Łubczonek i Marcin Milanowicz
Teściowa Śpiewa, czyli Beata Łubczonek i Marcin Milanowicz Foto: archiwum zespołu

Warszawianka Beata Łubczonek od zawsze pisała wiersze, jednak przez wiele lat trafiały one do szuflady. Zięć pani Beaty - Marcin Milanowicz - w młodości grał w zespole rockowym. Grupa nie przetrwała próby czasu, a codzienne obowiązki i praca oddaliły marzenia o występowaniu na scenie. W 2014 roku oboje wrócili do dawnych zainteresowań.

Z przymrużeniem oka śpiewają o Warszawie, modnym stylu życia czy brzydkiej pogodzie w wakacje. Udowadniają tym samym, że relacje teściowej z zięciem mogą być nie tylko dobre, ale czasem zmieniają się w prawdziwą przyjaźń. Wyjątkowy duet z Warszawy nie nagrał jeszcze płyty, nie ma też managera, ale na jego koncerty przychodzą wierni fani, którzy nie opuścili ani jednego występu.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania reportażu.

***

Tytuł audycji: Reportaż w Trójce
Tytuł reportażu: "Teściowa, zięć i gitara"
Autorka reportażu: Antoni Rokicki
Data emisji: 18.08.2017
Godzina emisji: 18.17

Zobacz więcej na temat: Trójka Antoni Rokicki

Czytaj także

Moje serce to jest... uliczny muzyk

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2017 18:30
Kasia Olek mówi, że ulica dała jej wszystko… Studentka dziennikarstwa w Poznaniu, utalentowana muzycznie, postanowiła śpiewać na ulicy. Filmiki z występów zamieszcza na Youtubie.
rozwiń zwiń