"Kolejny krok" - Tomasz Słodki i "Rodzinny Dom Dziecka" - Paweł Drozd

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2007 18:15
Reportaż z planu teledysku piosenki "Przyjaciele karpia" oraz rozmowa z małżeństwem prowadzącym rodzinny dom dziecka.

Dziś, jak już Państwo pewno wiedzą, ruszyła kolejna edycja "trójkowego karpia", czyli charytatywnej akcji "Idą święta", z której dochód zostanie przeznaczony na rodzinne domy dziecka. Kilka tygodni temu trójkowi dziennikarze z radością ruszyli do studia imienia Agnieszki Osieckiej, tam bowiem nagrywaliśmy nową piosenkę - tym razem nie tylko w postaci dźwiękowej, ale również wizualnej. Jak wyglądały przygotowania, kręcenie teledysku, nagrania oraz początki karpia o tym w reportażu Tomasza Słodkiego - "Kolejny krok"... Było dużo śmiechu i zabawy, ale to wszystko w ściśle określonym celu. Pieniądze ze sprzedaży płyty zostaną przeznaczone na pomoc rodzinnym domom dziecka. W jednym z takich domów, w Dzięgielowie koło Cieszyna, był Paweł Drozd. Dzięgielów  to wieś, w której mieszka blisko 1300 osób - wśród nich państwo Aleksandra i Paweł Gołuszkowie. Oprócz swoich biologicznych dzieci wychowują jeszcze szóstkę dzieci z innych rodzin. Już dwoje wychowanków opuściło ich dom i dzisiaj prowadzą samodzielne życie.

Czytaj także

Sukces trójkowej płyty Idą Święta

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2009 15:50
Płyta „Idą święta 3” znalazła się już na drugim miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt muzycznych w Polsce (lista OLiS - oficjalna Lista Sprzedaży Związku Producentów Audio Video).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Idą Święta - ponad 667 tysięcy złotych dla rodzinnych domów dziecka od słuchaczy Trójki

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2010 10:33
29 stycznia podczas audycji podsumowującej akcje Idą Święta Kuba Strzyczkowski przeprowadzi specjalną licytację złotej płyty Gaby Kulki, z której fundusze również zostaną przekazane na rzecz dzieci z rodzinnych domów dziecka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"To się bierze z miłości" - reportaż Agnieszki Furtak

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2008 18:15
Rodzinny Dom Dziecka Państwa Madejów mieści się w ponad stuletnim dworku w Łodzi. Z zewnątrz widać może potrzebę remontu, ale w środku miłość i zwyczajna codzienna radość zdają się łatać wszystkie dziury.
rozwiń zwiń