X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sezon koncertowy w ogródku Trójki zakończony!

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2007 18:15
Posłuchajmy i przypomnijmy sobie - czasem słoneczną a czasem deszczową - ale zawsze gorącą atmosferę z naszego ogródka, bo co jak co ale słuchacze swoją energią nas nie zawiedli.
Audio
W tym roku Trójka spotkała się ze słuchaczami na koncertach we własnym ogródku przy Myśliwieckiej 3/5/7. W każdy piątek lipca i sierpnia o godzinie 11.05 słuchacze mogli słuchać transmisji na antenie lub odwiedzić nas osobiście.
W sumie zagrało osiem zespołów. Cykl koncertów rozpoczął Kazik, świętując 25 -lecie Kultu. Na ogródkowej scenie wystąpili  również Pidżama Porno, Dżem, T Love, Justyna Steczkowska, John Porter, Golec uOrkiestra. Ostatnim koncertem, który zamknał sezon był występ zespołu Indios Bravos.
Zachowajmy tę atmosterę do przyszłego roku. Dzięki słuchaczom którzy do nas dzwonili, tym którzy przyszli na koncert, reporterom Zapraszamy do Trójki, którzy nagrywali wrażenia słuchaczy no i przede wszystkim samym muzykom, którzy tak pięknie dla nas grali.

Czytaj także

Koncertowy marzec w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2010 12:26
Zbliża się marzec, a wraz z nim niezwykle przebojowy miesiąc koncertowy w Programie Trzecim. W studiu im. Agnieszki Osieckiej wystąpią wykonawcy znani z Trójkowych audycji i cieszący się dużą popularnością wśród słuchaczy naszego radia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Wszystkie Koncerty Trójki”

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2010 02:05
Do wygrania roczne karnety na koncerty w Trójce! W poniedziałek 25 stycznia rusza konkurs „Wszystkie Koncerty Trójki”, w którym do wygrania będą dwa dwuosobowe karnety na koncerty organizowane przez Program III w Studiu im. Agnieszki Osieckiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

ZACZYNA SIĘ WYSYP PŁYT

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2009 16:00
rozwiń zwiń