X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Skazani na fale" - reportaż Hanny Bogoryja Zakrzewskiej

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2007 18:15
W całym kraju trwają protesty mieszkańców przeciw instalowaniu anten i stacji bazowych telefonii komórkowej na dachach ich domów.
Audio

Lokatorzy twierdzą, że spółdzielnie działają podstępnie i pozwalają na montaż bez zgody większości. Ostatnio zbuntowali się mieszkańcy osiedla w Szczecinie, natomiast w Warszawie lokatorzy walczą ze swoim zarządem już prawie rok. Prezesi spółdzielni bagatelizują argumenty o szkodliwym dla zdrowia działaniu anten-czy słusznie? 

Czytaj także

MEDYCYNA: Komórka bardziej zabójcza od tytoniu

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2008 09:35
Światowej sławy lekarz, dr Vini Khurana, bije na alarm: w latach 2008-2012 czeka nas wyraźny wzrost zachorowań na nowotwory mózgu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"PB": rząd chce śledzić obywateli z komórkami

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2009 06:06
"Puls Biznesu" pisze o pomyśle rządu Donalda Tuska, zgodnie z którym operatorzy komórkowi będą zmuszeni do śledzenia każdego kroku abonenta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rak mózgu za rozmowę - komórka a promieniowanie

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2010 11:55
W Stanach Zjednoczonych sprzedawcy telefonów komórkowych zaczynają umieszczać informacje o poziomie promieniowania emitowanego przez aparaty.
rozwiń zwiń