Cztery tragiczne historie

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2019 19:00
Czterech siedemnastolatków zamkniętych w ośrodku dla osób uzależnionych opowiada swoje historie. Są ćpunami i alkoholikami.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/diy13

Odurzali się prawie wszystkim: dopalaczami robionymi z tłuczonych żarówek i wodoru, mieszankami na bazie domestosa, a nawet zwykłym dezodorantem w sprayu. Niektórzy dilowali, inni kradli. Mają kochających rodziców, zwykłe marzenia, i nieodwracalne zmiany w ciałach.

Czy nasza rozmowa może coś dać innym? 17-latkowie mówią wprost – w przeciętnej klasie kontakt z narkotykami lub substancjami podobnymi ma około 90 procent uczniów.

Zapraszamy do wysłuchania reportażu. 

***

Posłuchaj także innych reportaży emitowanych w Trójce >>>

***

Tytuł audycji: Reportaż w Trójce
Tytuł reportażu: "Dwie twarze"
Autorka reportażu: Katarzyna Błaszczyk
Data emisji: 21.03.2019
Godzina emisji: 18.45


Czytaj także

Dlaczego kupujemy za dużo ubrań?

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2019 19:00
Ubrania za grosze, niepowtarzalne okazje cenowe, promocje "trzy w cenie dwóch"… wszystko to sprawia, że wielu z nas kupuje łatwiej i więcej ubrań.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zachwyt nad życiem

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2019 19:00
W wyniku choroby nowotworowej Piotr Pogon stracił jedno płuco. Po kolejnych nawrotach przybyło blizn na jego ciele, lecz każdy dzień życia nabierał nadzwyczajnego tempa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

O kobietach, które chcą się rozwijać

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2019 19:00
– Wróciłam po kilkuletnim pobycie zza granicy i zorientowałam się, że mnie jako inżyniera-elektryka nikt nie potrzebuje, a nie jestem osobą, która spędzi dużo czasu na kanapie. Pomyślałam sobie, trzeba robić to na czym się człowiek zna. Na czym ja się jeszcze mogę znać? Chyba tylko na starzejących się kobietach, tak to się zaczęło – opowiada jedna z bohaterek reportażu. 
rozwiń zwiń