X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Uroki palenia tytoniu?

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2019 15:00
Magia dymka. Od upraw tytoniu w Ameryce Południowej do jednej paczki sprzedawanej w warszawskiej kawiarni. Mimo wielu kampanii antynikotynowych ciągle palimy papierosy. Ile? Gdzie? Dlaczego?
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Gorynvd

– Jestem osobą palącą. Kilkukrotnie rzucałam, raz na trzy miesiące, ostatnio nie paliłam kilka dni, ale palę dalej. Jest coś niezwykle przyjemnego w zaparzeniu sobie dobrej kawy i relaksowaniu się przy niej z papierosem – mówi wypowiadająca się w reportażu kobieta. – To chyba pasuje do mojej osobowości. Myślę o rzuceniu. W mojej rodzinie jest duże prawdopodobieństwo nowotworu, ale uzależnienie jest za duże – dodaje mężczyzna.

Gdzie można szukać pomocy w rzucaniu palenia? Jak wielu palaczy uzasadnia konieczność swojego nałogu? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego reportażu.

***

Posłuchaj także innych reportaży emitowanych w Trójce >>>

***

Tytuł audycji: Reportaż w Trójce
Tytuł reportażu: "Magia dymka"
Autorka reportażu: Katarzyna Błaszczak
Data emisji: 30.05.2019
Godzina emisji: 18.44

ml/gs

Czytaj także

Gdy prawo ucisza muzykę

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2019 19:00
To reportaż o pianiście, który został skazany za "wybryk" i zakłócanie spokoju z art. 51 kodeksu wykroczeń za ćwiczenie w bloku w godzinach południowych na fortepianie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Odcięci od świata

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2019 12:00
W latach 90. zaczęto metodycznie likwidować lokalne połączenia autobusowe. Dziś jest wiele małych miejscowości, do których nie dojeżdża żaden pojazd komunikacji publicznej.
rozwiń zwiń