X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Miłość do podróżowania i do siebie

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2019 19:00
Artur miłość do podróżowania wyniósł z domu. W dzieciństwie wakacje spędzał z rodzicami, pod namiotem, wędrując po Europie. Judyta wędrowała z rodzicami po górach, żeglowała.
Audio
  • O dwojgu takich, co kochają podróże (Reportaż/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Patty Chan/Shutterstock

Poznali się na półmaratonie, w którym oboje brali udział. Dziś już swoje wspólne urlopy spędzają na wyjazdach w dalsze zakątki świata. Była Japonia, Tajwan a kilka dni temu wyruszyli do Azji Środkowej. Artur zdążył jeszcze spotkać się z czytelnikami, w księgarni naukowej, na Krakowskim Przedmieściu, na promocji swojej ostatniej książki ''Made it in Tajwan, czyli rowerem przez kraj rowerów''.

– Gdy się poznaliśmy, zanim się zdecydowaliśmy na cokolwiek na poważnie, uznaliśmy, że musimy się przetestować na wyjeździe zagranicznym. To był ten pierwszy poważniejszy krok. Pojechaliśmy do Norwegii i okazało się, że jest nam ze sobą dobrze i się ze sobą w 100 proc. zgadzamy – mówi bohaterka reportażu.

Gdzie zamierzają udać się Artur i Judyta w najbliższym czasie? Jakie wyzwania przed sobą stawiają? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego reportażu.

***

Posłuchaj także innych reportaży emitowanych w Trójce >>>

***

Tytuł audycji: Reportaż w Trójce
Tytuł reportażu: "Istotny element"
Autorka reportażu: Grażyna Wielowieyska
Data emisji: 13.06.2019
Godzina emisji: 18.41

ml