X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ekologiczna praca u podstaw

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2019 19:00
Paulina Górska skończyła psychologię i kilka lat pracowała jako dziennikarka. Po urodzeniu dziecka zaczęła myśleć o tym, w jakim świecie będzie żyło jej dziecko i co może zrobić jeden człowiek, żeby chronić środowisko.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: Chinnapong/Shutterstock

Zaczęła działać w swoim rodzinnym gronie. Potem została ekoblogerką. Prowadzi wykłady dla studentów i aktywnie działa na rzecz  ochrony środowiska. Listopadowe Black Friday, światowe szaleństwo zakupów to też okazja, żeby zastanowić się czy żyjemy świadomie. 24 grudnia urodzi się druga córka Pauliny. Będzie miała na imię Gaja. Imię nie jest przypadkowe…

***

Na reportaż autorstwa Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej zatytułowany "Potęga świadomości" zapraszamy w środę (4 grudnia) o godz. 18.45.