X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Moda na sukces

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2011 11:46
Weronika Załazińska, 15-latka z Krakowa, podbija świat mody. Jej bloga odwiedza codziennie ponad 5 tysięcy internautów. Amerykański magazyn „Teen Vogue” przyznał jej tytuł Blogger of the Moment.
Audio

- Przeważnie biorę ubrania z ciucholandu, bo mam ograniczony budżet - mówi bohaterka reportażu. Miesięcznie na swoje hobby nie wydaje więcej niż 100 zł. O talencie Weroniki świadczy fakt, że Maja Kasprzyk, dziennikarka modowa ELLE była przekonana, że jest ona dziewczyną z bardzo zamożnego domu, ma ubrania najlepszych projektantów.

- To jest ten fenomen. Pracując w branży mody widzę codziennie ludzi, którzy mają na sobie po kilka, kilkanaście tysięcy złotych i nie udaje się im wyglądać ani stylowo, ani dobrze - przekonuje ekspertka.

Weronika nigdy się nie stylizuje się na potrzeby strony. - Ten blog dokumentuje to, jak ja się ubieram na co dzień: tak przychodzę do szkoły i potem, po zajęciach, ktoś robi mi zdjęcia - mówi.

Wymyślanie stylizacji jest twórczym zajęciem. - Tak jak malarze mają swoją paletę, tak ja mam modę i trendy: niektóre odstawiam, bo nie pasują do mojej wizji, inne wybieram, łączę - opowiada Weronika.

Zapraszamy na bloga Weroniki: www.raspberryandred.blogspot.com.

 

Aby wysłuchać całego reportażu "Moda na sukces", przygotowanego przez Marcina Sikorskiego, wystarczy kliknąć w ikonę dźwięku w boksie "Posłuchaj" w ramce po prawej stronie.

Reportaży można słuchać na antenie Trójki od poniedziałku do czwartku o 18.15. Zapraszamy.

Naszych reportaży mogą Państwo również słuchać na stronie internetowej Studia Reportażu i Dokumentu.

Zapraszamy też na naszą stronę na Facebooku!

(pg)