X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kobiecy biznes jest fantastyczny!

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2012 20:16
- Buduj wizerunek, buduj markę osobistą, w ten sposób zbudujesz mocną markę swojej firmy. A jeżeli klasa, to już na całe życie – przekonuje Ewa Czertak, która w Lady Business Club pomaga kobietom osiągać sukces na własny rachunek.
Audio
Kobiecy biznes jest fantastyczny
Foto: fot. z archiwum bohaterek reportażu

Emilia Bartosiewicz i Ewa Czertak po odejściu z pracy na etacie, długo szukały informacji, na kim mogłyby się wzorować tworząc własne firmy i postanowiły stworzyć, dla kobiet takich jak one, spotkania w ich własnym Lady Business Club. Członkinie Klubu wspierają się w prowadzeniu własnego biznesu, a ich spotkania przypominają radosne i kolorowe święto. Długo się do nich przygotowują.

- To spotkania nie tylko dla pań, które mają już bardzo duży biznes, ale także dla tych, które są na początku drogi w osiągnięciu sukcesu - opowiada Emilia Bartosiewicz. Wyjaśnia, że po kilku latach pracy odeszła z korporacji, gdy spostrzegła, że wszystko, co było możliwe do osiągnięcia, zostało już wyczerpane. - Zdecydowałam, że rzucam się na głęboką wodę i robię coś innego. Chodziłam na wiele różnych spotkań dla kobiet, szukałam motywacji, inspiracji. Miałam wrażenie, że nie ma takiego miejsca, do którego chciałabym wracać - mówi o tym jak powstał Lady Business Club.

Inne trójkowe reportaże znajdziesz TU >>>

Ewa Czertak stawia na budowanie osobistej marki osób, które przychodzą do klubu. Uważa, że dobra specyfiką dla Lady Business Club jest klasa i styl. - To wyróżniki kobiety, jej atrybuty i atrakcyjność, które można przełożyć na atrakcyjność biznesu, którym kierują kobiety - mówi coach. Razem z Emilią planują, by te warszawskie spotkania z czasem przerodziły się w platformę biznesową, skupiającą kobiety z całej Polski.

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Joanny Bogusławskiej "Kobiety biznesu".

Czytaj także

10 kobiet sukcesu polskiego biznesu

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2011 08:06
Z okazji Dnia Kobiet wybrano dziesięć kobiet, które robią wielką karierę w gospodarce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska za kwotami dla kobiet w biznesie

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2012 08:06
Polski rząd poparł parytety dla kobiet w radach nadzorczych spółek, które chce wprowadzić unijna komisarz do spraw sprawiedliwości - pisze "Gazeta Wyborcza".
rozwiń zwiń