Odkryć w sobie piękno

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2012 17:55
– Choroba onkologiczna, szczególnie rak piersi, dla kobiety jest bardzo dużym przeżyciem. Poniekąd tracimy wtedy ten swój zachwyt sobą – mówi Katarzyna Orzeszek, coach i mentor, autorka programu "Miłość życia”.
Audio
  • "Miłość życia" - reportaż Joanny Bogusławskiej
Odkryć w sobie piękno
Foto: Piotr Stach

Program "Miłość życia” jest kierowany do kobiet w trakcie lub po leczeniu onkologicznym. Jego głównym celem jest pomoc kobietom w zrozumieniu choroby, powrocie do normalnego życia i zobaczenia siebie na nowo. Temu służą indywidualne i grupowe sesje oraz sesja fotograficzna poświęcona aspektom kobiecości. Przesłaniem programu jest to, że choroba jest po to, by nam coś ważnego powiedzieć, zatrzymać nas i powrócić na właściwą drogę.
Posłuchaj innych trójkowych reportaży >>>
W sesji fotograficznej "Piękno w każdej kobiecie" wzięły udział wyjątkowe, silne kobiety, m.in. Małgosia - bizneswoman i Ela, która zdecydowała się po 50. nauczyć jazdy na motorze. – Podczas tej sesji  pomagamy paniom odkryć siebie na nowo, zobaczyć w sobie piękno. Choroba okalecza. Sesja ma pokazać, że w każdej sytuacji jesteśmy piękne – wyjaśnia Katarzyna Orzeszek, coach i mentor, autorka programu "Miłość życia”.

Na reportaż "Miłość życia" Joanny Bogusławskiej zapraszamy w środę, 28 listopada, o godzinie 18.15.

Czytaj także

Choroba, która zmienia życie w jeden dzień

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2012 23:00
– Sparaliżowało mnie w ciągu 12 h, rano jeszcze potrafiłam zrobić dzieciom śniadanie, a już wieczorem mąż mnie musiał przynieść do szpitala jak małe dzieciątko, na rękach – mówi bohaterka reportażu, która zachorowała na zespół Guillana-Barrego.
rozwiń zwiń