X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Open'er Festival 2014. Wystawa kolekcji Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2014 20:38
- Jesteśmy na Open'er Festival trzeci raz. Pierwszy raz pokazujemy kolekcję. To jest kilkanaście świetnie wybranych prac - mówi w audycji "Teren Kultura" Marcel Andino Velez z Muzuem Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.
Audio
  • Open'er Festival 2014. Wystawa kolekcji Muzeum Sztuki Nowoczesnej (Teren Kultura/Trójka)
Publiczność na Opener Festival 2014
Publiczność na Open'er Festival 2014Foto: PAP/Adam Warżawa

Według Marcela Andino Veleza prace pokazują, czym jest muzyka i duże zgromadzenia ludzi, jakie to wywołuje emocje. - To styk sztuki, awangardy protestu i korzeni muzyki współczesnej - to jest klucz do  tej wystawy - opowiada gość Agnieszki Obszańskiej.

Wywiadów, informacji i zdjęć szukaj na naszej stronie poświęconej Open'er Festival >>>
Na wystawie znajduje się 6 prac czołowych artystów polskich i zagranicznych. Wiele z pokazywanych obiektów to ikony współczesnej sztuki piszące jej historię. To pierwsza prawdziwie muzealna wystawa dzieł sztuki w przestrzeni wielkiego letniego festiwalu. Spotkanie tych dwóch formatów wydarzeń kulturalnych organizatorzy traktują jako eksperyment, wzajemne testowanie obszaru sztuk wizualnych i muzyki, blisko powiązanych wrażliwością oraz intuicjami artystów obu tych sfer, jednak oddzielonych konwencjami instytucjonalnymi i przyzwyczajeniami odbiorców.

Dodatkowym znakiem rozpoznawczym, obok charakterystycznego świetlnego napisu "MUZEUM”, jest instalacja Cezarego Bodzianowskiego "Prognoza”, umieszczona na hali Muzeum.

Audycję "Teren Kultura" przygotowała Agnieszka Obszańska.

(mp/mc)

Czytaj także

Międzymiastowy RDK!

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2014 14:51
Jesteśmy w Barcelonie, Lizbonie i w Łodzi. Ogłaszamy przedstawienia teatralne, które w tym roku przyjadą na Open'era! Na dłużej zatrzymujemy się w Szuminie!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Malta Festival 2014: Spektakl Amapoli Prady, czyli dyskurs o rasie

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2014 16:24
- Na festiwalu miał premierę "Król Lear" Emilio Garcii Wehbiego, spektakl ostry, mocny, bezkompromisowy. Mieliśmy okazję być także na spektaklu Amapoli Prady "Urgent action" w Galerii u Jezuitów - opowiada Agnieszka Obszańska, specjalny wysłannik Trójki na Malta Festival 2014.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Open'er Festival 2014. "Podróż zimowa", czyli próba spojrzenia śmierci w oczy

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2014 20:50
Open'er Festival 2014 to nie tylko wydarzenia muzyczne. Można tam zobaczyć także przedstawienia teatralne. Jednym z nich jest "Podróż zimowa" Mai Kleczewskiej według tekstu Elfriede Jelinek. O spektaklu opowiedział w audycji "Teren kultura" aktor Michał Czachor.
rozwiń zwiń