X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Krąg opowiadaczy" czeka na Twoją historię

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2015 13:00
- Zapraszamy na spotkania, podczas których będziemy siadać w kręgu, słuchać historii i opowiadać je - zapowiada autorka projektu Monika Grochowska.
Audio
  • "Krąg opowiadaczy" czeka na Twoją historię (Teren kultura/Trójka)
Pierwszym miejscem spotkań kręgu będzie Muzeum Woli (zdjęcie ilustracyjne)
Pierwszym miejscem spotkań kręgu będzie Muzeum Woli (zdjęcie ilustracyjne)Foto: Flickr/Michael Coghlan

Ludzie od zawsze opowiadali sobie historie, choćby po to, by przekazywać wiedzę. Kiedyś był to podstawowy sposób budowania więzi, kultury i tradycji wspólnoty. Czemu nie miałoby tak być dziś?

"Krąg opowiadaczy" to warszawski cykl warsztatów-spotkań, w ramach których w trakcie zbliżającej się jesieni uczestnicy będą mogli wymieniać się swoimi historiami, opowieściami i dowolnymi anegdotami. Jednym z miejsc warsztatów będzie placówka skupiająca osoby w pewien sposób wykluczone społecznie - dom seniora, dom opieki społecznej, zakład karny czy dom uchodźcy. Krąg opowiadaczy będzie wspomagał proces wydobycia się z izolacji społecznej.

W "Terenie kultura" mówimy, jak w praktyce będą wyglądały spotkania, czy można jedynie słuchać historii, zamiast je opowiadać, oraz kiedy startuje cały projekt.

***

Tytuł audycji: Teren Kultura
Autorka: Agnieszka Obszańska
Gość: Monika Grochowska (autorka projektu pt. "Krąg opowiadaczy")
Data emisji: 09.09.2015
Godzina emisji: 19.50

mat. promocyjne/fbi/iwo

Czytaj także

"Pokój na lato" przy Muzeum Powstania Warszawskiego

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2015 15:30
W 71. rocznicę Powstania Warszawskiego przystajemy i wspominamy tych, którzy walczyli i zginęli w 1944 roku. Przenosimy się do nowego miejsca, które powstało przy Muzeum Powstania Warszawskiego - "Pokoju na lato".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polski street art w nowej odsłonie

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2015 20:15
"Żeby było ładnie. Rozmowy o boomie i kryzysie street artu w Polsce" Sebastiana Frąckiewicza to pierwszy w Polsce zbiór obszernych rozmów z polskimi twórcami street artu i murali.
rozwiń zwiń