"Aspirine", czyli rzecz o wampirzej miłości

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2015 22:03
"Wampir Fernand powraca, jak i wszyscy pozostali nadprzyrodzeni bohaterowie. A w powietrzu unosi się miłość, która obraca życie wielu bohaterów do góry nogami".
Audio
  • "Aspirine", czyli rzecz o wampirzej miłości (Teren kultura/Trójka)
Fragment okładki komiksu Aspirine Joanna Sfara
Fragment okładki komiksu "Aspirine" Joanna SfaraFoto: mat. promocyjne

"W tym samym czasie hordy niezadowolonych ludzi polują na nadprzyrodzone stwory, budując atmosferę zapowiadającą otwartą wojnę. Czy w takich czasach jest miejsce na miłość? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań szukaj w Aspirine, kontynuującej wątki zaszczepione w Wampirze" - czytamy w materiałach promocyjnych wydawnictwa Timof i Cisi Wspólnicy.

Komiks "Aspirine" to kolejna część z cieszącej się dużym zainteresowaniem serii "Wampir", dowcipnie opowiadającej o życiowych przygodach i sercowych rozterkach wampira Fernanda. Jej autorem jest uznany francuski rysownik i scenarzysta komiksowy Joann Sfar.

***

Tytuł audycji: Teren Kultura
Autor: Agnieszka Obszańska
Data emisji: 21.12.2015
Godzina emisji: 19.51

mat. promocyjne/mk

Czytaj także

Jak opowiadać i słuchać historii?

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2015 21:53
"Krąg opowiadaczy" - to pomysł, który Mika Grochowska wprowadziła w życie jesienią. To przedsięwzięcie polega na tym, że ludzie spotykają się w danym miejscu i opowiadają sobie historie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Teatralna wystawa malarstwa Poli Dwurnik

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2015 22:00
W katowickim Rondzie Sztuki można oglądać wystawę zatytułowaną "Before the orgy". To pierwsza tak obszerna prezentacja obrazów olejnych Poli Dwurnik w Polsce.
rozwiń zwiń