X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Aspirine", czyli rzecz o wampirzej miłości

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2015 22:03
"Wampir Fernand powraca, jak i wszyscy pozostali nadprzyrodzeni bohaterowie. A w powietrzu unosi się miłość, która obraca życie wielu bohaterów do góry nogami".
Audio
  • "Aspirine", czyli rzecz o wampirzej miłości (Teren kultura/Trójka)
Fragment okładki komiksu Aspirine Joanna Sfara
Fragment okładki komiksu "Aspirine" Joanna SfaraFoto: mat. promocyjne

"W tym samym czasie hordy niezadowolonych ludzi polują na nadprzyrodzone stwory, budując atmosferę zapowiadającą otwartą wojnę. Czy w takich czasach jest miejsce na miłość? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań szukaj w Aspirine, kontynuującej wątki zaszczepione w Wampirze" - czytamy w materiałach promocyjnych wydawnictwa Timof i Cisi Wspólnicy.

Komiks "Aspirine" to kolejna część z cieszącej się dużym zainteresowaniem serii "Wampir", dowcipnie opowiadającej o życiowych przygodach i sercowych rozterkach wampira Fernanda. Jej autorem jest uznany francuski rysownik i scenarzysta komiksowy Joann Sfar.

***

Tytuł audycji: Teren Kultura
Autor: Agnieszka Obszańska
Data emisji: 21.12.2015
Godzina emisji: 19.51

mat. promocyjne/mk

Czytaj także

Jak opowiadać i słuchać historii?

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2015 21:53
"Krąg opowiadaczy" - to pomysł, który Mika Grochowska wprowadziła w życie jesienią. To przedsięwzięcie polega na tym, że ludzie spotykają się w danym miejscu i opowiadają sobie historie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Teatralna wystawa malarstwa Poli Dwurnik

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2015 22:00
W katowickim Rondzie Sztuki można oglądać wystawę zatytułowaną "Before the orgy". To pierwsza tak obszerna prezentacja obrazów olejnych Poli Dwurnik w Polsce.
rozwiń zwiń