X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Teren Kultura 2.12.2010 - papARTy Łódź Art Center

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2010 19:50
Smucić się, czy cieszyć? Nie wiadomo. Dzisiaj będzie o pożegnaniu miejsca, które na stałe wpisało się już w kulturalną mapę Polski. Z jednej strony zmiany mogą wyjść na lepsze, z drugiej - mam w pamięci mnóstwo działań w Łódź Art Center, które już niedługo staną się historią. Ale najpierw czas na pożegnanie!
Audio
  • Krzysztof Candrowicz w Terenie Kultura zapowiada papARTy - imprezę pożegnalną Łódź Art Center

- To jest dla nas bardzo ważna impreza. Bardzo krótka, ale symboliczna. To jest ostatnia impreza w takim kształcie, w tych murach, murach Łódź Art Center, w których od pięciu lat odbywało się wiele imprez kulturalnych, wiele festiwali: Łódź Design Festival, FotoFestival, Łódź Biennale, Festiwal Dialogu Czterech Kultur - mówi Krzysztof Candrowicz, Dyrektor Łódź Art Center.

papARTy Łódź Art Center odbędzie się już jutro - 3 grudnia, a rozpocznie się o godzinie 19:00 dwoma pożegnalnymi spektaklami Teatru Chorea, który z Gardzienic przeprowadził się do Łodzi, a bedą to widowiska taneczno-muzyczne "Antyk - Taniec w Rekonstrukcji" oraz "Rekiny i Tostery". O 21:00 zaczyna się część muzyczna wieczoru - koncert wyjątkowego duetu Arszyn/Duda oraz zespołów: Pogodno, Bajzel i Budyń. Będą też niekonwencjonalne sety DJ-skie.

Zapraszam na Tymienieckiego!

Agnieszka Obszańska

agnieszka.obszanska@polskieradio.pl