X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Punk Not Zgred. Przyjdź i przekonaj się!

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2012 16:51
- Punk nigdy nie był mainstreamem, na szczęście, poza kilkoma zespołami. Był jednak dostarczycielem tego, czym kultura popularna się żywi i co przetwarza - opowiada Paweł "Kelner”Rozwadowski - zapowiadając serię niezwykłych koncertów.
Audio
Punk Not Zgred. Przyjdź i przekonaj się
Foto: mat.promocyjne

Serię koncertów wymyślił Marcin Kurnik wokalista THE TREPP zwracając uwagę na fakt, że podejście punkowe, idea punkowa się nie zdewaluowała, nie umarła - opowiada gość Agnieszki Obszańskiej.

Na koncertach w Warszawie (14.12.2012) i w Gdyni  (15.12.2012) zagrają Moskwa, Zielone Żabki, Deuter, The Trepp, Herba Micze, The Bastard i Chupacabras. Podczas imprez Amnesty International będzie zbierała podpisy pod swoimi akcjami, będą też spotkania ze squattersami i rozmowy o GMO. Kolejne koncerty zaplanowano na początku roku

gs

Czytaj także

Urodziny Roberta Brylewskiego

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2012 07:38
Z okazji 51. urodzin legendarnego "Goldrockera", które świętujemy 25 maja, przypominamy najistotniejsze momenty w jego bogatej dyskografii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Kelner" (Deuter): Polskie zespoły rockowe nigdy nie walczyły z komuną!

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2011 16:00
Lider pionierskiej dla polskiego punk rocka formacji pojawił się w Czwórce, by opowiedzieć o swoim książkowym debiucie oraz nowym krążku Deutera. A przy okazji obalił kilka stereotypów dotyczących kultury niezależnej lat 80.
rozwiń zwiń