Punk Not Zgred. Przyjdź i przekonaj się!

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2012 16:51
- Punk nigdy nie był mainstreamem, na szczęście, poza kilkoma zespołami. Był jednak dostarczycielem tego, czym kultura popularna się żywi i co przetwarza - opowiada Paweł "Kelner”Rozwadowski - zapowiadając serię niezwykłych koncertów.
Audio
Punk Not Zgred. Przyjdź i przekonaj się
Foto: mat.promocyjne

Serię koncertów wymyślił Marcin Kurnik wokalista THE TREPP zwracając uwagę na fakt, że podejście punkowe, idea punkowa się nie zdewaluowała, nie umarła - opowiada gość Agnieszki Obszańskiej.

Na koncertach w Warszawie (14.12.2012) i w Gdyni  (15.12.2012) zagrają Moskwa, Zielone Żabki, Deuter, The Trepp, Herba Micze, The Bastard i Chupacabras. Podczas imprez Amnesty International będzie zbierała podpisy pod swoimi akcjami, będą też spotkania ze squattersami i rozmowy o GMO. Kolejne koncerty zaplanowano na początku roku

gs

Czytaj także

Urodziny Roberta Brylewskiego

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2012 07:38
Z okazji 51. urodzin legendarnego "Goldrockera", które świętujemy 25 maja, przypominamy najistotniejsze momenty w jego bogatej dyskografii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Kelner" (Deuter): Polskie zespoły rockowe nigdy nie walczyły z komuną!

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2011 16:00
Lider pionierskiej dla polskiego punk rocka formacji pojawił się w Czwórce, by opowiedzieć o swoim książkowym debiucie oraz nowym krążku Deutera. A przy okazji obalił kilka stereotypów dotyczących kultury niezależnej lat 80.
rozwiń zwiń