X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kolonie francuskie 57

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2008 23:00
Kolonie francuskie 57
Audio

Maud Geffray i Sebastian Chenut już 15 lat grają jako Scratch Massive. W połowie lat 90. wyruszyli z północnego wybrzeża w "didżejski" maraton po Francji. Jego metą okazał się paryski klub Pulp. Dość szybko zajęli się też produkcją, a w 2003 ukazał się ich pierwszy album „Enemy And Lovers”. Wkrótce potem zdecydowali się założyć własny label (Chateaurouge) i już własnymi siłami wydali drugą płytę „Naken”, będącą efektem słynnych „Naken Nights” w klubie Pulp.
Robili remiksy dla Telepopmusik, realizowali projekty reklamowe dla Karla Lagerfelda i Michela Gondry’ego, ich utwory ukazywały się na licznych kompilacjach, w 2007 roku napisali muzykę do filmu Zoe Cassavetes "Broken English".
W marcu zeszłego roku ukazał się kolejny album duetu zatytułowany „Time”, nagrany we współpracy z Moritzem Von Oswaldem z duetu Maurizio. ęłęóKlimat płyty określany jest przez członków zespołu jako "black electronic" z korzeniami rockowymi i nowofalową inspiracją - znalazł się tu między innymi utwór „Three Imaginary Boys” z repertuaru grupy The Cure.

Wiosną Geffray i Chenut wystąpili w paryskim teatrze Le Geode. Koncert został zarejestrowany na płytach CD i DVD i trafił do sklepów pod ironicznym tytułem "Underground Needs Your Money Baby".


Encre – Us

Festiwal “The Song Is You”: Noël Akchoté, Beñat Achiary, Jean-Louis Costes.
 
Scratch Massive – Ma belle evanouie

Scratch Massive – Keep On Working

Scratch Massive – Soleil noir

Scratch Massive – Three Imaginary Boys (The Cure)

Zobacz więcej na temat: dvd Francja Techno The Cure

Czytaj także

Kolonie francuskie 63

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2008 23:00
Kolonie francuskie 63
rozwiń zwiń