X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

„Gru-7-0-dzień”

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2007 13:30
Słuchowisko Krzysztofa Czeczota, szczecińskiego aktora, opowiada historię mężczyzny w średnim wieku, który sprzedaje gadżety związane z wydarzeniami grudnia 70. Czym jest dla nas pamięć o historii?
Audio

Autor: Krzysztof Czeczot

Reżyseria: Sylwester Woroniecki

Realizacja: Ewa Szałkowska

Opracowanie muzyczne: Renata Baszun

 Obsada:

Robert Więckiewicz (Pan Artur)

Anna Gajewska (Marta)

Magdalena Warzecha (Grażyna)

Jan Matyjaszkiewicz (Pan Jacek)

Stanisław Elsner (Reporter)

 Słuchowisko Krzysztofa Czeczota, szczecińskiego aktora, opowiada historię mężczyzny w średnim wieku, który sprzedaje gadżety związane z wydarzeniami grudnia 70. Czym jest dla nas pamięć o historii? Czy cierpienie i tragedię ludzi można sprzedawać? W słuchowisku padają ważne pytania o Polskę, nie o Polskę 37 lat temu, ale Polskę dziś.

Czytaj także

Wojciech Chmielewski - "Kochankowie z Warszawy"

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2008 13:30
Spotkanie kochanków po latach. Ona (Dorota Landowska) wyjechała do Stanów Zjednoczonych, założyła rodzinę i żyje swoim "pięknym" życiem na przedmieściu amerykańskiego miasta. On (Artur Żmijewski) wybrał samotność, życie mu się nie udało...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krystyna Kofta - „Stare wiedźmy”

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2008 13:30
Słuchowisko „Stare wiedźmy” Krystyny Kofty to opowieść o trzech leciwych przyjaciółkach. Kiedyś uczyły się w jednej szkole, teraz przychodzą na ten sam cmentarz, by odwiedzać groby swoich najbliższych...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zbigniew Żakiewicz - "Podróżny"

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2008 13:30
Słuchowisko jest udramatyzowanym fragmentem powieści Zbigniewa Żakiewicza pt. "Biały karzeł". Tytułowy bohater - podróżny - podczas jazdy pociągiem przeżywa zaburzenie poczucia czasu i przestrzeni.
rozwiń zwiń