Mariusz Bieliński „Ksiega psa”

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2009 13:10
„Księga psa” Mariusza Bielińskiego to moralistyczna przypowieść, w której choroba psa staje się kluczem do poznania samego siebie. Słuchowisko Mariusza Bielińskiego zostało nagrodzone 1. nagrodą w konkursie na debiut słuchowiskowy zorganizowany przez Teatr Polskiego Radia i Agencję Dramatu.

Mariusz Bieliński „Ksiega psa”

UWAGA! - POCZĄTEK O 13:10

Reż. Waldemar Modestowicz

Real.akust. Tomasz Perkowski

Opr.muz. Renata Baszun

Obsada: Zbigniew Zamachowski (On), Mariusz Benoit (Pies/Bóg), Anna Dereszowska (Marta), Krzysztof Dracz (Doktor), Dorota Landowska (Kobieta), Joanna Jeżewska (Pielęgniarka), Miłogost Reczek (Adam), Maria Robaszkiewicz (Pani), Leon Charewicz (Lekarz), Mirosław Zbrojewicz (Palacz 1), Sylwester Maciejewski (Palacz 2)

 

Czytaj także

"Ustawka" - Jakub Michalak

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2009 19:00
„Ustawka” to drugie słuchowisko nagrodzonego w 2008 roku w „Konkursie na debiut słuchowiskowy” Jakuba Michalaka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Trzecia sobota karnawału" Krzysztofa Bizio

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2010 19:05
Zapraszamy na premierę słuchowiska „Trzecia sobota karnawału”, najnowszej propozycji Krzysztofa Bizio, znanego szczecińskiego dramaturga. Przed słuchowiskiem zapraszamy na rozmowę z autorem i reżyserem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„(S)PALĘ |PARYŻ” - Waldemar Modestowicz

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2009 19:00
Słuchowisko „(S)PALĘ PARYŻ” to poruszający zapis kilku ostatnich chwil przed emigracją, które pisarz spędza z przyjaciółmi na dworcu, czekając na pociąg do Paryża. Jednak w dworcowym barze odbywa się nie tylko pożegnanie pisarza. To pożegnanie...
rozwiń zwiń