X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zbigniew Żakiewicz - "Podróżny"

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2008 13:30
Słuchowisko jest udramatyzowanym fragmentem powieści Zbigniewa Żakiewicza pt. "Biały karzeł". Tytułowy bohater - podróżny - podczas jazdy pociągiem przeżywa zaburzenie poczucia czasu i przestrzeni.
Audio


Zbigniew Żakiewicz - "Podróżny"

Reżyseria: Henryk Rozen
Realizacja: Andrzej Brzoska

Obsada:
Krzysztof Kolberger
Marcin Troński
Damian Damięcki

 Spotyka kogoś, kto wydaje mu się, lub po prostu jest nim samym. Konfrontacja z obsługą kolei nie tylko, że nie wyjaśnia zdarzeń, lecz prowadzi do dramatycznego poczucia utraty tożsamości.

Czytaj także

Jerzy Górzański - Melodramat

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2008 13:30
"Melodramat" jest opowieścią realistyczną, chociaż ciąg wydarzeń może się wydawać nieco pogmatwany. Chodzi w tej opowieści o podstawowy konflikt czasu i uczucia - czy po latach rozstania możliwa jest jeszcze miłość pomiędzy kobietą i mężczyzną?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Huelle - „Srebrny deszcz”

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2008 13:00
Słuchowisko "Srebrny deszcz", według opowiadania Pawła Huelle, to ciepła, zabawna i wzruszająca opowieść o trzech starszych panach płynących pontonem po Motławie w Gdańsku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lech Budrecki - "Powroty"

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2008 13:30
Słuchowisko według nieznanych wcześniej opowiadań Lecha Budreckiego. To historia Andrzeja, skazanego wczasach stalinowskich na "czapę" za swoją działalność w podziemiu niepodległościowym...
rozwiń zwiń