X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

HV/NOON: wspólne emocje

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2014 13:31
- Wbrew temu, co mówi wiele osób, to nie jest płyta hiphopowa - przekonują goście Agnieszki Szydłowskiej, którzy pod koniec listopada wydali wspólny album.
Audio
  • HV/NOON: wspólne emocje (Program alternatywny/Trójka)
Hatti Vatti i Noon nad wspólną płytą pracowali rok. HVNoon zadowoli najbardziej wybrednych fanów muzyki
Hatti Vatti i Noon nad wspólną płytą pracowali rok. HV/Noon zadowoli najbardziej wybrednych fanów muzykiFoto: Marcin Kaliński

- Chociaż rzeczy, które nagrywamy solowo, różnią się brzmieniowo i rytmicznie, mają wspólny emocjonalny mianownik - mówi HV (Hatti Vatti), czyli Piotr Kaliński. - Piotrek tworzy muzykę cyfrowo, ja jestem stricte analogowy - dodaje Mikołaj Bugajak, znany pod pseudonimem NOON.
HV/NOON to projekt łączący nowoczesne gatunki muzyki miejskiej. Głównym mianownikiem są elektroniczne brzmienia lat 80. połączone z charakterystycznym samplingiem. Do współpracy zaprosili wokalistkę Misię Furtak, na płycie udzielili się raperzy: Eldo, Jotuze, Hades, Małpa, O.S.T.R., a także didżej i producent - Twister.

* * *

Tytuł audycji: Program alternatywny

Prowadziła: Agnieszka Szydłowska
Goście: Piotr Kaliński i Mikołaj Bugajak

Data emisji: 17.12.2014
Godzina emisji: 20.05

(mk)

Czytaj także

Baaba: to jest podwójne świętowanie

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2014 15:11
- "Easter Christmas" to poważny kawałek muzyki - mówią pół żartem, pół serio członkowie warszawskiego zespołu Baaba, który wydał właśnie kolejny album.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Złoty winyl Rasmentalism

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2014 14:44
Zespół Rasmentalism w ubiegłym roku wydał płytę "Za młodzi na Heroda", którą uznano za jeden z najlepszych polskich hiphopowych krążków 2013 roku. W październiku ukazała się ona na złotej płycie winylowej. - Jesteśmy z niej bardzo dumni - mówią Ras i Ment z grupy Rasmentalism.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wojtek Mazolewski i marzenia o "tworzeniu muzyki żarliwej"

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2014 19:04
Na rynku ukazał się właśnie album "Polka" grupy Wojtek Mazolewski Quintet. Lider zdradza słuchaczom Trójki, jak długo powstawał krążek i dlaczego warto wydawać płyty winylowe.
rozwiń zwiń