X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zapraszamy na Open'er Festival!

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2016 17:39
Po 9.00 opuszczaliśmy senną Warszawę, po 14.00 patrzyliśmy na gigantyczny liniowiec, który stoi przy Muzeum Emigracji w Gdynii. To wejście do portu niesie tyle skojarzeń...
Zapraszamy na Opener Festival
Foto: Agnieszka Szydłowska

Wykorzystali je organizatorzy projektu "Migracje/Kreacje 2" zapraszając do współpracy takich artystów, jak Wilhelm Sasnal czy Krzysztof Wodiczko.

Zaprosimy dzisiaj do udziału w tym wydarzeniu, które wiąże się silnie z festiwalem Open'er. Podczas audycji odwiedzą nas liczni goście - z Gdyni i nie tylko. Wszyscy związani z kulturą. No i mamy karnety. "Karnety ostatniej szansy" - 4 komplety podwójnych zaproszeń na cały festiwal. Czekają na właścicieli!

Na "Program alternatywny" zaprasza Agnieszka Szydłowska we wtorek (28.06) o godz. 19.06.