X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Fisz i Emade o tajemnicach "Dronów"

- Tuż po zakończeniu pracy nad płytą "Mamut" wiedzieliśmy, że nie wyczerpaliśmy połączenia muzyki elektronicznej z melodią - mówił w Trójce Fisz, czyli Bartek Waglewski.
Fisz Emade Tworzywo na scenie w trójkowym studiu im. A. Osieckiej
Fisz Emade Tworzywo na scenie w trójkowym studiu im. A. Osieckiej Foto: W. Kusiński/Polskie Radio
O Audycji
Tytuł

Fisz i Emade o tajemnicach "Dronów"

 19 października godz. 19:11 19.10.2016 19:11
Opis

Album "Drony" to opowieść o samochodach, telefonach, komputerach i dronach - wynalazkach, które ułatwiają życie, ale często wpychają w świat iluzji, neurozy, odrywają od natury, uzależniają, a czasami wręcz zabijają. W warstwie muzycznej to połączenie elektroniki i melodii. - Bo dla nas melodia jest czymś nowym. Dlatego, że wcześniej zajmowaliśmy się głównie rytmem - dodał Fisz.

A jak wyglądała praca nad krążkiem? - Zaczęło się od muzyki. Podesłałem Bartkowi swoje pomysły, on dokładał partie wokalne, najczęściej w języku norweskim. Generalnie nasza współpraca tak wygląda - opowiadał Piotr Waglewski, Emade.

Zapraszamy do wysłuchania audycji, w której artyści opowiadali m.in. o tym, co można znaleźć na specjalnej wersji albumu "Drony". Nie zabrakło też piosenek z płyty.

***

Tytuł audycji: Program alternatywny
Prowadzący: Agnieszka Szydłowska
Goście: Bartosz Waglewski (Fisz), Piotr Waglewski (Emade)
Data emisji: 19.10.2016
Godzina emisji: 19.07

ei/fbi

Playlista
Tagi

Playlista