Program wspomnień alternatywnych

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2018 15:00
Ubiegły rok w "Programie alternatywnym" obfitował w atrakcje. Pierwsza tegoroczna audycja stała się okazją, by przypomnieć rozmowy z gośćmi, którzy odwiedzili Trójkowe studio w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Roman Voloshyn/Shutterstock.com

Agnieszka Szydłowska miała okazję rozmawiać z wieloma postaciami świata muzyki. O specyficznym rozumieniu słowa "sokista" opowiadali u niej członkowie zespołu Pogodno. Natalia Przybysz mówiła o pięknych momentach związanych z wydaniem płyty "Swiatło nocne". Wojtek Urbaniak podzielił się wspomnieniami związanymi z pracą nad muzyką filmową. Wśród gości znaleźli się także m.in. Buslav, Dog Whistle i Wacław Zimpel.

Co mówili, co planowali? Czy te plany udało się zrealizować? Zapraszamy do wysłuchania pierwszej i drugiej godziny audycji.

***

Tytuł audycji: Program alternatywny
Autor: Agnieszka Szydłowska
Data emisji: 3.01.2018
Godzina emisji: 19.12

ml/mk

Zobacz także

Czytaj także

Fismoll i hip hop. Nowa muzyczna stylistyka?

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2017 19:09
- Gdy nagrywaliśmy "Sznurowadła", musiałem się trochę "naemocjonować", wykreować sobie jakieś niezwykłe tęsknoty, sięgnąć po te, których być może kiedyś doświadczyłem. Nigdy w ten sposób nie śpiewałem. Trzeba do tego dojrzeć tak, jak do pisania tekstów po polsku - opowiadał Fismoll w "Programie Alternatywnym".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bisz i Radex o ciepłym brzmieniu winylowej płyty

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2017 12:30
17 grudnia na winylu ukazał się "Wilczy humor" duetu Bisz/Radex. O swoich utworach i fascynacji czarnymi płytami muzycy opowiadali Piotrowi Stelmachowi.
rozwiń zwiń