X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Program wspomnień alternatywnych

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2018 15:00
Ubiegły rok w "Programie alternatywnym" obfitował w atrakcje. Pierwsza tegoroczna audycja stała się okazją, by przypomnieć rozmowy z gośćmi, którzy odwiedzili Trójkowe studio w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Roman Voloshyn/Shutterstock.com

Agnieszka Szydłowska miała okazję rozmawiać z wieloma postaciami świata muzyki. O specyficznym rozumieniu słowa "sokista" opowiadali u niej członkowie zespołu Pogodno. Natalia Przybysz mówiła o pięknych momentach związanych z wydaniem płyty "Swiatło nocne". Wojtek Urbaniak podzielił się wspomnieniami związanymi z pracą nad muzyką filmową. Wśród gości znaleźli się także m.in. Buslav, Dog Whistle i Wacław Zimpel.

Co mówili, co planowali? Czy te plany udało się zrealizować? Zapraszamy do wysłuchania pierwszej i drugiej godziny audycji.

***

Tytuł audycji: Program alternatywny
Autor: Agnieszka Szydłowska
Data emisji: 3.01.2018
Godzina emisji: 19.12

ml/mk

Czytaj także

Fismoll i hip hop. Nowa muzyczna stylistyka?

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2017 19:09
- Gdy nagrywaliśmy "Sznurowadła", musiałem się trochę "naemocjonować", wykreować sobie jakieś niezwykłe tęsknoty, sięgnąć po te, których być może kiedyś doświadczyłem. Nigdy w ten sposób nie śpiewałem. Trzeba do tego dojrzeć tak, jak do pisania tekstów po polsku - opowiadał Fismoll w "Programie Alternatywnym".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bisz i Radex o ciepłym brzmieniu winylowej płyty

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2017 12:30
17 grudnia na winylu ukazał się "Wilczy humor" duetu Bisz/Radex. O swoich utworach i fascynacji czarnymi płytami muzycy opowiadali Piotrowi Stelmachowi.
rozwiń zwiń