X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Katowice kontra New Rome

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2019 17:48
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/adamziaja.com

W tym tygodniu jedną nogą w Warszawie (środa) a drugą w Katowicach (czwartek) na festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice. Muzycznie trzymamy się katowickiego festiwalu, z dwoma wyjątkami. W środę odwiedza nas wrocławski producent Tomasz Bednarczyk aka New Rome. 28 czerwca nakładem krakowskiej wytwórni Instant Classic ukaże się jego nowy album, tym razem towarzyszyli mu jednak zaproszeni goście, a wśród nich między innymi Misia Furtak, Hania Rani czy Tomasz Mreńca. "W przypadku tego albumu zależało mi na osobistej interpretacji szeroko pojętej muzyki 'pop' w połączeniu z czymś bardzo nieoczywistym i 'awangardowym'. Całość wypada gdzieś pomiędzy obiema stylistykami co powoduje, że z jednej strony materiał jest bardziej przyswajalny, natomiast z drugiej może być zaskoczeniem lub wzbudzać nietypowe emocje". Sprawdzamy!
Drugim wyjątkiem jest konkurs o karnety na Off Festival, czyli kolejne katowickie święto muzyki.

A poza tym "tauronowa" muzyka oraz goście. Jutro nadajemy już z Katowic, więc ich nie zabraknie. Otwarcie festiwalu przeżyjemy razem! Koncert otwarcia, który w genialnej sali NOSPRu zagra RHYE pod wodzą Mike'a Milosha. Muzyczna mozajka zbudowana z dźwięków pianina, analogowych syntezatorów, perkusji i nieuprawdopodobnego głosu Milosha, który swoją barwą już niejednego słuchacza wywiódł w pole… Zadebiutowali (jako duet) w 2013 niezwykłą płytą zatytułowaną "Woman". Ze swoją muzyką przejechali świat często eksperymentując z formą wykonywania jej na żywo. Tym razem mają warunki idealne - salę w której słychać każdy szelest czy oddech. Jak wypadną? Sprawdzamy razem, tuz po 20!

na FB www.facebook.com/PSgra

do usłyszenia

Agnieszka

***

Do słuchania "Programu alternatywnego" zapraszamy w środę i czwartek (19-20.06) między 19.05 a 21.00.

19.6.19

STEREOLAB- visionary road maps

JOEP BEVING, ANDREA BELFI- a heartfelt silence

KAREN GWYER- faces on ankles

ANA CARLA MAZA- quiero

AMNESIA SCANNER - chaos

IVO DIMCHEV- sculptures

JAVVA- Kua Fu

LISA MORGENSTERN- deflowering

2021

NEW ROME- what if I [feat. Hania Rani]

NEW ROME- broken harmony [feat. Wojtek Kurek]

NEW ROME- childish comeback [feat. Baasch]

NEW ROME- some summer day [feat.Tom J]
NEW ROME- lobster


Zobacz więcej na temat: Agnieszka Szydłowska