Nowy L.Stadt i 14 dni do Open'era 2012!

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2012 17:13
To nie jest sen! Za dwa tygodnie Program Alternatywny z Gdyni, z terenu festiwalu. Dzisiaj gramy polskich artystów - premiera nagrania "UFO" w wykonaniu L.Stadt! Walczymy o podwójny karnet na tytułowy festiwal i spotykamy się (po raz ostatni przed festiwalem?) z Mikołajem Ziółkowskim.
L.Stadt
L.Stadt

Do Gdyni zawitamy dzień wcześniej - 3 lipca Program Alternatywny (wyjątkowo we wtorek) z "tajemniczego miejsca". To się nazywa tajemnica poliszynela :) Dzisiaj Mikołaj Ziółkowski odwiedzi nas po 20, przed nami brakujące elementy tegorocznej układanki! Gramy także o podwójny karnet na cały festiwal Open'er 2012!

Dzisiaj dzień z muzyką polskich artystów. To bardzo pasuje do mojego nastroju bo lektura "Kryzysu w Babilonie" czyli autobiografii Roberta Brylewskiego otworzyła w moim sercu ciąg wspomnień. Na jego czele jest "czarna płyta" Brygady Kryzys. A w tym roku ta płyta skończyła 30 lat!!!

W roli singla tygodnia "UFO" Jima Sullivana w wykonaniu L.Stadt. Nadchodzi nowiutka płyta, o której jakiś czas temu panowie opowiadali na naszej antenie - materiał zarejstrowali w Stanach Zjednoczonych, studio nagraniowe, z którego korzystali mieści się 40 mil od Austin...Wyprawy do Teksasu to ostatnio stały punkt w kalendarzu zespołu. Jim Sullivan, Big Star - tym artystom L.Stadt oddaje hołd nową płytą. Jeżeli nie kojarzycie Jima Sullivana to TU link, który wysłał zapobiegliwie Łukasz Lach :) Historia opowiedziana tam jest naprawdę niesamowita!

do usłyszenia!

Agnieszka

20.6.12

BRODKA- dancing shoes

PAKTOFONIKA- chwile ulotne

FISZ- 30 cm

L.STADT- UFO /singiel tygodnia

BRYGADA KRYZYS- nie ma nic / nietypowa płyta tygodnia

BRYGADA KRYZYS- przestań śnić / nietypowa płyta tygodnia

TRES.B- the goose hangs high

BALLADY I ROMANSE- życie do niczego

20-21

PABLOPAVI I PRACZAS- zadzwonię i powiem

DVA - tropikal animal * talent stage na Open'erze 2012 [ Pipes& Pints, Kerekes Band, Instrumenti, Bezsensu, Camero Cat, Crab Invasion, Enchanted Hunters, Fair Weather Friends, Keira is You, Little White Lies, Miąższ, Minerals, Sinusoidal]

FAIR WEATHER FRIENDS- fortune player

ENCHATED HUNTERS- frost

KEIRA IS YOU - marco

THE SAINTBOX- hope

ENCHANTED HUNTERS- pawn shop

BRODKA - dancing shoes {Kamp! rmx}

Czytaj także

Brylewski: Ta autobiografia to szczęśliwy wypadek losowy

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2012 18:47
Legendarny muzyk, współtwórca Brygady Kryzys, Izraela czy Armii Robert Brylewski oraz współautor jego biografii dziennikarz i krytyk muzyczny Rafał Księżyk opowiedzieli w Trójce o współpracy nad "Kryzysem w Babilonie", historii rocka i znaczeniu papieru.
rozwiń zwiń