X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

No Women No Art and No Hugo Race!

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2012 16:57
Muzyka i goście - tak można lapidarnie ująć dzisiejszy program. A do tego cała góra zaproszeń na koncerty! Zapraszam tuż po godzinie 19.
Monika Drożyńska dla No Women No Art
Monika Drożyńska dla No Women No Art

O najnowszej płycie Hugo Race Fatalists ładnie już napisano: "piękny, brutalny, prymitywny i transcendentny nowy album nagrany przez Hugo Race'a i jego włoskich przyjaciół, Antonio Gramentieri i Diego Sapignioli, jest zarówno mroczny jak i optymistyczny. Akustyczne instrumenty i subtelna elektronika współgrają z głębokim, przyprawiającym o dreszcze głosem Race'a, te piosenki stanowią unikalne pejzaże łączące folk, eksperymenty, elektronikę i rockowe uderzenia. Na nowej płycie pojawiają się także skrzypaczki: Vicki Brown i Catherine Graindorge oraz klawiszowiec Franco Naddei i kontrabasista Francesco Giampaoli." Dodam tylko, że album "We never had control" jest naszą płytą tygodnia.

Piosenkę tygodnia podbieram z najnowszej płyty The Heavy! Płyta nazywa się The Glorious Dead a nasza piosenka tygodnia to "What makes a good man?"

Apropos dobrych działań - piosenka "Ciggies" zespołu L.Stadt została wykorzystana w kampanii SM- walcz o siebie. Spot można zobaczyć TU.

Pamiętamy o wrocławskim festiwalu Avant Art - będą kolejne karnety! Pamiętamy o trójmiejskich Transvizualiach. Naszymi gośćmi - na czwartek- będą Joanna Stankiewicz i Ola Rzepka. Za sprawą festiwalu No Women No Art. Uwaga Poznań! Warszawa - uwaga na Free Form!

Ponieważ nie mam 3 rąk, postanowiłam, że facebookowy profil audycji PS, przerodzi się w profil Pani Szydłowskiej w radiu. Zatem do naszych (tam) dzikich elektronicznych klimatów dołączą się inne.

 

Agnieszka

27.9.12

LOCO STAR- tv head

METZ- headache

HANDSOME FURS- cannot get, started

THE HEAVY- what makes a good man? /piosenka tygodnia

L.STADT- ciggies

BONAPARTE- boycott everything

HUGO RACE FATALISTS- snowblind /płyta tygodnia

HUGO RACE FATALISTS - no stereotype /płyta tygodnia

THE XX- chained

LOCO STAR- shelter

20-21

BALLADY I ROMANSE- plony (live)

DREKOTY- za

BIFF - pies 1

DREKOTY- poddania

HOLY OTHER- know where

SCHOOL OF SEVEN BELLS - lafaye (Scissor Sisters rmx)

SCHOOL OF SEVEN BELLS- the night

STUMBLEINE- if you

Czytaj także

Hugo Race i inne chłopaki

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2012 16:50
Na przemian czytam i słucham, słucham i czytam. Skąd wziąć czas na to wszystko? Wszystko oznacza prawdziwy urodzaj, także dlatego lubię jesień. Ten tydzień obfituje także w gości!
rozwiń zwiń