X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Alarm bombowy!

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2012 17:32
Najciekawsze wyzwanie w ciągu 14 lat pracy w radiu! Wszystko, co zwykle jest mi potrzebne, zostało na parkingu ewakuowanego centrum handlowego... Przyjechałam do radia z jedną płytą - "Shelter" - zespołu Loco Star! To oni będą naszymi gośćmi po godzinie 20!
Alarm bombowy

Głosowanie na festiwale rozpoczęte! Europe Festival Awards 2012 w tym roku z mocną polską obsadą, teraz wszystko w rękach festiwalowych przyjaciół!

Głosujemy na piosenki a także ZGŁASZAMY PIOSENKI  w konkursie Skody - do 31 października trwa pierwszy etap konkursu!

To dziwny tydzień, krótki (z mojej perspektywy), bo jutro na stanowisku redaktor Piotr Stelmach, zapraszam w jego imieniu! Dziwność zaczęła się materializować dzisiaj rano, gdy pojechałam kupować bilety na pociąg... Jak zwykle zaparkowałam samochód w pewnym centrum handlowym. Cały czas tam stoi, a w nim wszystkie moje radiowe zabawki. Bo ktoś miał ochotę na żart, którego efektem była ewakuacja centrum. Niezbadane jest poczucie humoru niektórych osób. Prawdziwe wyzwanie zatem przede mną, ale ja bardzo lubię wyzwania!

Naszymi gośćmi będą dzisiaj członkowie zespołu Loco Star. Ich najnowsza płyta "Shelter" pięknie gra pod jesień za oknem! Nieco wcześniej wpadnie Grzegorz Bruszewski odpowiedzialny za poezję na festiwalu Free Form 2012! Mamy także kolejną porcję zaproszeń na festiwal!

Skoro mowa o zaproszeniach, wpadły mi w oko następujące informacje:

BWA w Tarnowie zaprasza:
NIWEA | koncert - Czwartek 11.10 g. 19:00, Dworzec PKP, Pl. Dworcowy 4, wstęp wolny
Wojciech Bąkowski – prezentacja prac + spotkanie z artystą
Piątek 12.10 g. 12:00, Liceum Plastyczne w Tarnowie, ul. Westwalewicza 6, wstęp wolny

***

Święto Niemego Kina po raz pierwszy odbędzie się we Wrocławiu w dniach 12 - 14 października w kinie Helios Nowe Horyzonty. To autorski festiwal filmów niemych z muzyką na żywo, realizowany i opracowywany przez Filmotekę Narodową. Wszystkie prezentowane na festiwalu filmy pochodzą ze zbiorów Filmoteki Narodowej oraz innych archiwów europejskich. W programie, Georges Méliès - Ojciec Kina z Muzyką na żywo Zespołu Pustki.

do usłyszenia dziś po 19, do zobaczenia na FB!

Agnieszka

10/10/12

WE DRAW A- tears from the sun

***

OSZIBARACK- socks&pants

NINA KRAVITZ - turn on the radio

***

INTERPOL- obstacle 2

PAUL BANKS- the base

PATTI SMITH- banga

DJ VADIM - I'm feeling you

20-21

LOCO STAR- tv head

LOCO STAR- stars n'stripes

LOCO STARS- juno

LOCO STAR- orla

FLYING LOTUS- hunger