X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Słodko-gorzki debiut Kamp!

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2012 11:41
- Podwójnie realizujemy swoje marzenie, jesteśmy nie tylko wykonawcami na tym krążku, ale i wytwórnią, wydaliśmy go własnym nakładem. To nie jest płyta oczywista - mówią muzycy w Trójce.
Audio
Kamp
Kamp!Foto: Maciek Jakobczyk/flickr.com/kampmusik

Istnieją od 2007 roku i już pojedynczymi wydawnictwami: "Thales One", "Breaking a ghost's heart", "Heats", zasłużyli na miano zespołu kultowego ! A to wszystko na rok przed wydaniem debiutanckiej płyty!

Radek, Michał i Tomek przyznają, że z dotychczasowej działalności, w której prócz wydawania singli skupiali się na koncertach, mają bardzo dobre doświadczenia. - Pozytywne recenzje być może nas rozpieściły, ale z albumem się nie spieszyliśmy. Nie chcieliśmy go wydać jak najszybciej, jak najwcześniej i jak najgłupiej, staraliśmy się raczej, by zaspokajał nasze potrzeby muzyczne - wyjaśnia wokalista grupy Tomasz Szpaderski . Muzycy są zgodni, że w warstwie nastrojowej krążek dostarcza mieszanych emocji, jest - można powiedzieć - słodko-gorzki.

Electro pop w ich wykonaniu to profesjonalnie dopracowane kawałki taneczne, w których pojawiają się też dźwięki miasta i ... natury. - Operujemy dosyć chłodnym instrumentarium, dlatego ocieplamy je wizerunkowo dźwiękami i obrazami natury (na okładce płyty widnieje kwiat) - dodaje z uśmiechem perkusista Michał Słodowy - Ale poważnie mówiąc chodziło nam o to, by materiał brzmiał jak najbardziej organicznie.

- Naturalnie wyszło też, że nie jest to płyta czysto klubowa. Nagrania studyjne poszły w melancholijną, bardziej spokojną stronę - opowiada klawiszowiec Radek Krzyżanowski .

Album "Kamp!" , który Trójka objęła swoim patronatem, będzie miał swoją premierę 23 listopada. W tym dniu muzycy pojawią się w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej, by zagrać offsesję. Słuchajcie Trójki w piątek od godz. 22.05!

Do czego potrzebowali palmy? Jak wyglądała ich droga do debiutu i jakie mają plany? Dlaczego to właśnie Bartek Szczęsny z zespołu Rebeka "wykończył" płytę? Dowiesz się słuchając całej rozmowy Agnieszki Szydłowskiej z Kamp!.

"Program Alternatywny" na antenie Trójki w każdą środę i czwartek między 19.05 a 22.00. Zapraszamy!