X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Katarzyna Nosowska: nie jestem smutasem!

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2013 21:07
- To, że jestem "zdołowaną panną od depresji" to mit, plotka, która się rozhulała na mój temat - podkreślała artystka w "Programie Alternatywnym".
Audio
Katarzyna Nosowska podczas koncertu Męskiego Grania w Trójce, 4.01.2013
Katarzyna Nosowska podczas koncertu Męskiego Grania w Trójce, 4.01.2013Foto: Andrzej Jarocki/PR

Katarzyna Nosowska wyznała Agnieszce Szydłowskiej, że trudniej jest pisać o jasnych stronach życia, niż o ciemnych. - Cały czas liczę na to i marzę, że uda mi się opowiedzieć o pięknie życia w sposób zachwycający. Przepiękne sytuacje, relacje, chwilki, skonstruowane przez nas samych albo przez los, są tak doskonałe same w sobie, że chyba nie zostały wymyślone na nie słowa - mówiła.
Katarzyna Nosowska laureatką Mateusza 2012 >>>

Artystka opowiadała, że upływ czasu jest dla niej czymś naturalnym i w zasadzie nie ma jakiegoś poważnego problemu z przemijaniem. - Być może jeden, delikatny... On się sprowadza do tego, że bardzo zależy mi na tym, żeby traktować czas z szacunkiem. Chyba wreszcie  mam świadomość tego, czym jest minuta, godzina, miesiąc i w końcu rok. Mam wrażenie, że czas bardzo szybko płynie - mówiła w "Programie Alternatywnym".
Laureatka Mateusza 2012 powiedziała, że obawia się, że nie potrafi wykorzystać czasu w pełni i z "tak wielkim szacunkiem, na jaki on zasługuje".  - Wydaje mi się, że nadużywam dobroci losu, który mnie trzyma na tej planecie - stwierdziła.

Zapraszamy na koncert zespołu Hey! 2 lutego w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" zespół zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty "Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan"!

Czytaj także

Katarzyna Nosowska i Tomasz Stańko laureatami Mateuszy 2012 (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2012 19:00
Katarzyna Nosowska zdobyła Mateusza 2012 w kategorii Muzyka Rozrywkowa – Wydarzenie a Tomasz Stańko otrzymał nagrodę w kategorii Muzyka Jazzowa – Całokształt.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Męskie Granie w Trójce (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2013 13:20
Gwiazdy trasy 2012 oraz jej Dyrektor Artystyczna Katarzyna Nosowska wystąpili w audycji "Offensywa".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Hey prezentuje platynową płytę - zobacz wideo z koncertu!

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2013 08:00
To był niesamowity wieczór! Wielokrotne bisy i Kasi "No, dziękujemy bardzo" po każdym utworze zapamiętamy na długo. Nawet problem z kreacją nie mógł tego zakłócić...
rozwiń zwiń