X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Yannis Philippakis i...

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2013 18:38
Dziś dużo muzyki zespołu Foals. Zapraszam na spotkanie z Yannisem, wokalistą zespołu! Rozmowa miała miejsce tuż przed znakomitym koncertem zespołu w Warszawie.
The Foals wystąpili w warszawskim klubie Stodoła
The Foals wystąpili w warszawskim klubie StodołaFoto: mat. promocyjne

Pierwszy raz widziałam Foals na żywo na przełomie 2006/ 2007 roku. To pierwsze zetknięcie było decydujące, kompletnie wpadłam w ten zespół - nieprzewidywalny, grający do utraty sił (dosłownie), zaskakujący w wersji "na żywo" ścianą ostrych gitar. "Sprawdzałam" po każdej płycie - trzymali poziom :)Teraz można sprawdzić "Foals/ Holy Fire/ Live at The Royal Albert Hall"

Tak, najbardziej ze wszystkiego boję się, że pójdą drogą kilku znakomitych niegdyś zespołów, którym los podał rękę. To często kończy się graniem na stadionach, sprzedażą milionów płyt, dobrobytem a może nawet spełnieniem. Ale taki sukces ma też drugą stronę- być może banalną - kompromis, zrezygnowanie z wolności, sztab specjalistów, oddzielne limuzyny dla każdego z członków zespołu [widziałam to na własne oczy]. Zadałam to pytanie Yannisowi, jak i kilka innych. Tym razem nie rozmawialiśmy w namiocie na tyłach głownej sceny festiwalu. Tym razem siedzieliśmy w pustych przestrzeniach klubu Stodoła, pod wielkim znakiem "Palenie zabronione". Yannis odpalał papierosa od papierosa i dużo się śmiał. To było dobre spotkanie, tak po ludzku. To był rewelacyjny koncert, kilka godzin później!

Na wywiad zapraszam (w końcu), w czwartek, 7 listopada po 19.05

Agnieszka Szydłowska

na FB 24/7

7.11.13

ARCADE FIRE- afterlife

REBEKA- fail

M.I.A- bad girls

M.I.A- Y.A.L.A

DEVENDRA BANHART- Fur Hildegarden von Bingen

SUFJAN STEVENS-  I walked

DAVID BOWIE- born in the UFO

WARPAINT- love is to die

ANNA CALVI- carry me over

SEE THROUGH SKIN- sillage

20-21

FOALS- my number

FOALS- providence

FOALS- Miami

FOALS- Brazil is here

FOALS- balloons

FOALS- moon