X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kari: moja nowa płyta mocno różni się od debiutu

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2013 16:28
To będzie gorąca premiera. Już 3 grudnia ukaże się nowa płyta Kari “Wounds And Bruises”. Artystka opowiedziała o niej w "Programie Alternatywnym". Album poleca Trójka!
Audio
  • Kari: moja nowa płyta mocno różni się od debiutu (Program Alternatywny/Trójka)
Kari
KariFoto: Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

''

Na "Wounds And Bruises" delikatny wokal Kari miesza się z całą gamą dźwięków. Znajdziemy tu  nowoczesne beaty, ale także brzmienia lat 80. - Zależało mi na tym, żeby ta płyta mocno różniła się od debiutu - mówi Kari Agnieszce Szydłowskiej. Dwa lata temu ukazał się album "Daddy Says I'm Special". Został bardzo ciepło przyjęty, a artystka została nominowana do nagrody Fryderyka.

- Prace nad nową płytą zaczęły się, gdy wyjechałam do Wielkiej Brytanii. Tam spotkałam producenta Jona Headley'a. I z nim zaczęłam komponować piosenki - opowiada Kari. - Moim celem było to, żeby album był uniwersalny. Chciałam móc dotrzeć do większej liczby słuchaczy - dodaje artystka.

Album jest wysmakowany także plastycznie. - Gdy otworzymy płytę, w środku znajdziemy plakat Bartka Wieczorka. Są tam także krążek i artworki, które będzie sobie można powiesić na ścianie, na ich odwrotach będą teksty piosenek - zachwala Kari. Płyta pojawi się na rynku 3 grudnia 2013 pod patronatem Trójki.

(mp)

Zobacz więcej na temat: Kari Amirian MUZYKA

Czytaj także

Kari: otworzyłam się na drugiego człowieka

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2013 12:44
- Powtarzam sobie: Kari, musisz robić swoje, słuchać się siebie. Do tej pory podążanie tą ścieżką mnie nie zawodzi i daje poczucie spełnienia - mówiła artystka w "Markomanii". 3 grudnia jej druga płyta "Wounds And Bruises" ukaże się pod patronatem Trójki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kari "Hurry Up"

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2013 04:00
To pierwszy singel zapowiadający album artystki pt. "Wounds And Bruises", który ukaże się 3 grudnia. Wideoklip do piosenki stworzony został przez cenionych artystów wizualnych: Zuzę Krajewską (reżyseria) oraz Jana Holoubka (zdjęcia).
rozwiń zwiń