X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

MK Jazz Foto 2019 w hołdzie Markowi Karewiczowi

Fotograf Lech Basel gościł w sobotnim wydaniu audycji "MO, czyli Mało Obiektywnie".
Marek Karewicz
Marek KarewiczFoto: PAP/Jakub Kamiński
O Audycji

Tytuł MO, czyli mało obiektywnie 2019/01/19 01:00
Prowadzący Mariusz Owczarek 
Opis

Podczas 55. festiwalu Jazz nad Odrą we Wrocławiu odbędzie się MK Jazz Foto 2019 – I edycja konkursu fotograficznego im. Marka Karewicza. Właściwie już trwa, gdyż prace konkursowe można nadsyłać do 31 stycznia. Szczegóły znajdują się na tej stronie.

Organizatorem MK Jazz Foto 2019 jest Międzynarodowa Fundacja Jazz nad Odrą przy współpracy z magazynem "Jazz Forum" oraz Strefą Kultury Wrocław. Kuratorem konkursu i wystawy jest znany wrocławski jazzograf Lech Basel, laureat JJA Jazz Awards – prestiżowego plebiscytu amerykańskich dziennikarzy z Jazz Journalists Association.

– Marek Karewicz był wyrocznią, guru. Miał nie tylko dobre oko, ale również coś takiego jak wyczucie sceny, bo sam grał i znał muzyków, bo był częścią tego świata. Dokładnie wiedział, kiedy nacisnąć spust. W naszym konkursie jest specjalna nagroda za najlepsze zdjęcie wykonane techniką analogową na normalnym filmie. Marek Karewicz do końca swojej działalności fotografował wyłącznie analogowo. Brzydził się aparatem cyfrowym, nie uznawał go za aparat fotograficzny – mówił Lech Basel, organizator MK Jazz Foto 2019.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. 

Goście  Lech Basel (fotograf, organizator konkursu MK Jazz Foto 2019)
Playlista
Tagi

Playlista