Mało Obiektywnie kończymy wakacje

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2011 12:42
Tak się składa, że spędzimy razem ostatnie 2 godziny tegorocznych wakacji. Ale jak to zwykle bywa: coś się kończy, coś zaczyna.
Mało Obiektywnie kończymy wakacje

W sobotę początek nowego sezonu koncertowego w studiu im. Agnieszki Osieckiej. Zofia Sylwin już od 3 września zaprasza na kolejne wyjątkowe, radiowe spotkania z muzyką na żywo.

Właśnie w tę sobotę o 18 na scenie naszego ulubionego koncertowego studia pojawi się Cuba de Zoo. Na czele zespołu stoi Kuba Podolski, wokalista i gitarzysta znany dotychczas z formacji Triquetra.

Zespół zwyciężył w konkursie na Festiwalu "Gramy" w Szczecinie. Cuba de Zoo dotarł także do finału Vena Festival, a utwór "Czarne auto" przez kilkanaście tygodni był obecny na trójkowej Liście Przebojów.

Kibicuję im od początku i z wielką przyjemnością zapraszam na ten koncert i Was, Mało Obiektywni słuchacze.

 
Do usłyszenia po 22.
Mariusz Owczarek.

Czytaj także

Cuba de Zoo rozkazują tańczyć (recenzja)

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2011 07:00
Porównania do Much, Pink Floyd, a nawet do Pana Kleksa to tylko część przemyśleń, które nasunęły się naszemu recenzentowi po przesłuchaniu płyty "Rozkaz" ostródzkiego tria.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kolekcja Cuba de Zoo

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2011 11:00
Gościem Mariusza Owczarka w "Prywatnej kolekcji" był Kuba Podolski, lider jednego z ulubionych młodych zespołów dziennikarzy oraz słuchaczy Trójki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cuba de Zoo - Atlantis

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2011 00:01
rozwiń zwiń