X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Janek Samołyk na koncercie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2013 12:21
Kibicuję mu od początku. Ponad dwa lata temu zadebiutował albumem "Wrocław". Jesienią 2012 roku Polskie Radio wydało także jego drugą płytę "Problem z wiernością". Jutro zagra koncert w Studiu im. Agnieszki Osieckiej przy Myśliwieckiej 3/5/7
Janek Samołyk
Janek SamołykFoto: materiały promocyjne

W audycji ostatnie zaproszenia na ten wieczór. Nie zabraknie także stałych punktów, wśród nich m.in.: ścieżka do filmu "Searching For Sugar Man" w roli albumu miesiąca i Springsteenowy alfabet "BOSS od B do S".

Do usłyszenia po 22.

Mariusz Owczarek.

Czytaj także

Janek Samołyk wystąpił w Trójce - zobacz wideo z koncertu!

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2013 06:00
Wrocławski wokalista i gitarzysta Janek Samołyk w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej zaprezentował piosenki ze swojej najnowszej płyty "Problem z wiernością".
rozwiń zwiń