X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wieczór z Davidem Paichem

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2013 11:06
O trasie koncertowej na 35-lecie TOTO, o plotkach na temat nowej płyty zespołu i najważniejszych momentach zawodowego życia. O tym opowiedział w Trójce kompozytor, aranżer, producent i wokalista, człowiek wielu talentów. Panie, panowie: Mr. David Paich!
Audio
  • David Paich o początkach i o przyszłości zespołu TOTO (MO czyli Mało Obiektywnie/ Trójka)
David Paich podczas koncertu w 2005 r.
David Paich podczas koncertu w 2005 r.Foto: wikipedia/ CC/ Mark Regemann

Pierwszy koncert zespół TOTO zagrał w 1977 r. na Hawajach. - Nigdy nie zapomnę tej chwili, gdy pojawiasz się na scenie i nagle słyszysz oklaski, owację publiczności. Chociaż wcześniej wszyscy dużo koncertowaliśmy, to było uczucie, jakbyś zaczynał wszystko od początku, niezapomniany moment – wspominał gość Mariusza Owczarka.

A jak wyglądała pierwsza wizyta TOTO w Polsce. – Pamiętam ten koncert, chociaż później długo nas u was nie było. Ale w 1999 r. pojawiliśmy się dzięki wsparciu mojej żony, która ma polskie pochodzenie. Publiczność była bardzo zaangażowana, czuło się tę więź. Polska ma bardzo bogatą historię i było dla mnie ważne, żeby zobaczyć taki kraj i zobaczyć Warszawę – mówił muzyk.

Zapytany o plotkę o nowej płycie David Paich odpowiedział żartobliwie: "też ją słyszałem". - Mam nadzieję, że będzie nowa płyta. Tyle mogę tylko, póki co, powiedzieć. Z TOTO nigdy nic nie wiadomo – dodał.

Za co David Paich jest wdzięczny Trójce i którą z płyt, przy których pracował, uważa za najlepszą? Między innymi o tym można usłyszeć w nagraniu rozmowy. Zapraszamy.

W audycji "Mało Obiektywnie" pojawiły się również następujące tematy:

- zaproszenia na Warsaw Summer Jazz Days 2013 pod patronatem Trójki,

- ostatnie spotkanie z Trójkowym, koncertowym albumem Mariusza Lubomskiego w roli albumu czerwca
- kolejny wspólny filmowy temat Trójki i Stopklatki
- Boss podczas drugiego kółka alfabetu dziś na "L”

Na audycję "Mało Obiektywnie" w soboty po godz. 22 zaprasza Mariusz Owczarek.

Zobacz więcej na temat: Toto Trójka