Cuba de Zoo z płytą "Trucizna" na koncercie w Trójce (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2013 11:30
Za nami specjalne, koncertowe wydanie audycji "Mało Obiektywnie". Na scenie w studiu Trójki pojawili się: Kuba, Adam i Przemek, czyli zespół Cuba De Zoo.
Cuba de Zoo
Cuba de ZooFoto: Jacek Konecki/Polskie Radio


Koncert  miał miejsce w sobotę 9 listopada 2013 r. o godz. 22.05 i był transmitowany na antenie Trójki.

Jako trio Cuba de Zoo stawiają na trzy elementy: energię, melodie i dobre polskie teksty. Udało się to zrealizować w przypadku debiutanckiego albumu "Rozkaz”, który ukazał się wiosną 2011 roku pod patronatem Trójki. Podobnie rzeczy się mają z wydaną niedawno drugą płytą "Trucizna”.

Cuba de Zoo: "Trucizna" ma kopać>>>

Kolejna płyta "Trucizna”, która ukazała się pod patronatem Trójki, opowiada historie o życiu i śmierci oraz o stanach, które je ze sobą łączą. Materiał na tej płycie jest o wiele dojrzalszy zarówno pod względem muzycznym, jak i w warstwie tekstowej.

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO , dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

Zobacz więcej na temat: koncerty w Polskim Radiu MUZYKA

Czytaj także

"Vena Amoris" Anity Lipnickiej w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2013 11:00
Anita Lipnicka wystąpiła w Trójce z okazji premiery albumu "Vena Amoris". Wyjątkowy nastrój podczas koncertu wprowadziły instrumenty, nadające piosenkom vintage'owe brzmienia, m.in. pedal steel, banjo, czy wibrafon.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncert laureatów konkursu "Piosenkarnia". Zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2013 21:00
Fundacja Piosenkarnia Anny Treter już po raz szósty organizuje Ogólnopolski Konkurs Twórców i Wykonawców "Piosenkarnia", który odbywa się w ramach Festiwalu Twórczości Korowód.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Elektroakustyczna transkrypcja muzyki Krzysztofa Pendereckiego [wideo]

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2013 16:00
W 80. urodziny jednego z najwybitniejszych kompozytorów współczesnych w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej zaprezentowaliśmy elektroakustyczną transkrypcję utworów muzyki filmowej Krzysztofa Pendereckiego. Na scenie pojawił się duet An On Bast/Maciej Fortuna.
rozwiń zwiń