X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Paweł Domagała: piszemy takie utwory, jakie sami chcielibyśmy usłyszeć

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2018 15:45
Gośćmi Tomasza Żądy w "Muzycznej poczcie UKF" byli Bartek Jastrzębowski, który mówił o konkursie Start NaGranie, oraz Paweł Domagała i Łukasz Borowiecki, którzy opowiedzieli o płycie "1984".
Audio
  • Paweł Domagała gościem specjalnym Muzycznej poczty UKF (Muzyczna poczta UKF/Trójka)
Paweł Domagała
Paweł DomagałaFoto: PAP/Stach Leszczyński

Tylko trzy odcinki dzielą nad od wielkiego finału programu Start NaGranie. Bartek Jastrzębowski, reżyser i twórca konkursu, w "Muzycznej poczcie UKF" opowiedział o swoich wrażeniach dotyczących uczestników. – Poziom muzyków jest zaskakująco wysoki. Są to ludzie bardzo zdolni, z dobrym nastawieniem, pracowici – mówił reżyser. Gość Tomasza Żądy powiedział, że ma nadzieję, iż Agencja Muzyczna Polskiego Radia wyda składankę z utworami uczestników programu.

W drugiej części audycji pojawili się Paweł Domagała i Łukasz Borowiecki, którzy mówili o płycie "1984". – Jest ona bardzo dynamiczna. Widać na koncertach, że ludzie tańczą, bawią się – mówi Łukasz Borowiecki. – Piszemy takie piosenki, jakie sami chcielibyśmy usłyszeć. Mamy taki patent, że nagrywam utwory sam z gitarą, a potem Łukasz je szlifuje. To jest nasza wspólna praca – dodaje Paweł Domagała.

Jak będzie wyglądał finał programu Start NaGranie? Czym różni się płyta "1984" od pierwszego krążka Pawła Domagały i Łukasza Borowieckiego? Kiedy Paweł Domagała zagra w Hollywood? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Poczta UKF
Prowadzi: 
Tomasz Żąda
Goście: Bartek Jastrzębowski, Paweł Domagała, Łukasz Borowiecki 
Data emisji: 4.12.2018
Godzina emisji: 10.28

ml/mk