X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Muzyczna poczta UKF" ze Szklarskiej Poręby!

Będzie to bardzo ciekawe otwarcie – zapowiedziała dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej Anita Kaczmarska w pierwszej audycji realizowanej prosto z zaśnieżonej Szlarskiej Poręby, gdzie odbywa się szósta edycja Festiwalu "Trójka Górom".
Tomasz Żąda spełnia muzyczne życzenia Słuchaczy w Szklarskiej Porębie
Tomasz Żąda spełnia muzyczne życzenia Słuchaczy w Szklarskiej PorębieFoto: Magdalena Trzaska
O Audycji
Tytuł Muzyczna poczta UKF 2020/02/13 13:09
Prowadzący Tomasz Żąda

Oficjalne otwarcie Festiwalu "Trójka Górom" nastąpi już o godz. 17:30. W Namiocie Spotkań przy Skwerze Radiowej Trójki Tomasz Żąda pytał naszego gościa m.in. o atrakcje, które czekają uczestników wydarzenia.

– Zawsze planujemy "Trójkę Górom" tak, żeby był śnieg, zwłaszcza że towarzyszą jej Mistrzostwa Polski w Rzeźbie ze Śniegu. Przyjedzie do nas Sambor Dudziński, czyli człowiek-orkiestra. Skonstruował niezwykłą wręcz maszynę, czyli "dźwiękowiązałkę". A potem spotkanie dla nas bardzo istotne, ponieważ będziemy rozmawiać o miłości do Szklarskiej Poręby w kontekście 60-lecia nadania praw miejskich. Ta miłość czasem jest trudna, nieodwzajemniona, ale zawsze to miłość, bo trudno nie kochać naszego miasta – opowiadała Anita Kaczmarska.

Trójkowy Namiot Spotkań w Szlarskiej Porębie  Foto: Magdalena Trzaska Trójkowy Namiot Spotkań w Szlarskiej Porębie Foto: Magdalena Trzaska

W audycji gościliśmy także Grażynę Biederman z Urzędu Miasta w Szklarskiej Porębie, która jest jedną z pomysłodawczyń Festiwalu "Trójka Górom", a także Agnieszkę Rozenek odpowiedzialną za promocję miasta. Jak to w "Muzycznej Poczcie UKF", nie zabrakło muzycznych życzeń od naszych Słuchaczy.

Goście Grażyna Biederman (Urząd Miasta w Szklarskiej Porębie), Anita Kaczmarska (dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie), Agnieszka Rozenek (Referat Promocji Miasta)
Playlista
Tagi

Playlista