"Muzyczna poczta UKF" ze Szklarskiej Poręby!

Będzie to bardzo ciekawe otwarcie – zapowiedziała dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej Anita Kaczmarska w pierwszej audycji realizowanej prosto z zaśnieżonej Szlarskiej Poręby, gdzie odbywa się szósta edycja Festiwalu "Trójka Górom".
Tomasz Żąda spełnia muzyczne życzenia Słuchaczy w Szklarskiej Porębie
Tomasz Żąda spełnia muzyczne życzenia Słuchaczy w Szklarskiej PorębieFoto: Magdalena Trzaska
O Audycji
Tytuł Muzyczna poczta UKF 2020/02/13 13:09
Prowadzący Tomasz Żąda

Oficjalne otwarcie Festiwalu "Trójka Górom" nastąpi już o godz. 17:30. W Namiocie Spotkań przy Skwerze Radiowej Trójki Tomasz Żąda pytał naszego gościa m.in. o atrakcje, które czekają uczestników wydarzenia.

– Zawsze planujemy "Trójkę Górom" tak, żeby był śnieg, zwłaszcza że towarzyszą jej Mistrzostwa Polski w Rzeźbie ze Śniegu. Przyjedzie do nas Sambor Dudziński, czyli człowiek-orkiestra. Skonstruował niezwykłą wręcz maszynę, czyli "dźwiękowiązałkę". A potem spotkanie dla nas bardzo istotne, ponieważ będziemy rozmawiać o miłości do Szklarskiej Poręby w kontekście 60-lecia nadania praw miejskich. Ta miłość czasem jest trudna, nieodwzajemniona, ale zawsze to miłość, bo trudno nie kochać naszego miasta – opowiadała Anita Kaczmarska.

Trójkowy Namiot Spotkań w Szlarskiej Porębie  Foto: Magdalena Trzaska Trójkowy Namiot Spotkań w Szlarskiej Porębie Foto: Magdalena Trzaska

W audycji gościliśmy także Grażynę Biederman z Urzędu Miasta w Szklarskiej Porębie, która jest jedną z pomysłodawczyń Festiwalu "Trójka Górom", a także Agnieszkę Rozenek odpowiedzialną za promocję miasta. Jak to w "Muzycznej Poczcie UKF", nie zabrakło muzycznych życzeń od naszych Słuchaczy.

Goście Grażyna Biederman (Urząd Miasta w Szklarskiej Porębie), Anita Kaczmarska (dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie), Agnieszka Rozenek (Referat Promocji Miasta)
Playlista
Tagi

Playlista