X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

OFF Festival, czyli impreza dla prawdziwych fanów muzyki

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2014 16:31
- Ten festiwal idzie artystycznie pod prąd. Nigdy sobie nie ułatwiałem drogi, co czasami wypominają mi współpracownicy - śmieje się Artur Rojek, dyrektor programowy OFF Festival, podczas którego w tym roku wystąpi łącznie aż 105 zespołów.
Audio
  • OFF Festival, czyli impreza dla prawdziwych fanów muzyki (Offensywa/Trójka)
Publiczność na OFF Festival
Publiczność na OFF FestivalFoto: off-festival.pl

- To festiwal skierowany do prawdziwych fanów muzyki - mówi Artur Rojek i przypomina, że w tym roku magazyn "Time" opublikował listę 14 najciekawszych tego typu imprez na świecie, na której znalazł się katowicki OFF Festival, rekomendowany właśnie jako wydarzenie dla ludzi naprawdę interesujących się muzyką.

OFF Festival 2014. Najnowsze informacje, wywiady, konkursy >>>

Wiele osób przyjeżdża na początku sierpnia do Katowic, nie znając dorobku części artystów, którzy prezentują się w Dolinie Trzech Stawów. - Wyjeżdżają zakochani w wielu z nich i to jest siła całego przedsięwzięcia - mówi gość Trójki, dla którego osobiście największym odkryciem w historii OFF Festivalu był koncert zespołu Ty Segall, choć równie ciepło wspomina występy Omara Souleymana czy The Paradise Bangkok Molam International Band.

Transmisje koncertów z OFF Festivalu w Trójce! >>>

Na OFFie dominuje muzyka alternatywna. - Ma ona jednak swoje różne poziomy: jest ta bardziej hipsterska, ale i też mniej modna, jednak bardzo ciekawa, która uwiarygodnia muzykę alternatywną. Na festiwalu odczuwa się duży szacunek do muzyki - przekonuje Artur Rojek, który zapewnia jednoznacznie, że nie zamyka się na sprowadzanie do Katowic artystów reprezentujących komercyjne brzmienia. - O ile mnie na to stać - dodaje.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, którą przeprowadzili Anna Gacek i Piotr Stelmach.

(mk/mp)

Czytaj także

Off Festival 2014. Znamy program Kawiarni Literackiej

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2014 15:15
Katowicki Off Festival to przede wszystkim święto muzyki. Od kilku lat impreza coraz mocniej stawia również na literaturę. Dowód? Kawiarnia Literacka goszcząca poetów, pisarzy i ludzi kultury. Drugi rok z rzędu jej opiekunem będzie dziennikarz, felietonista i pisarz - Krzysztof Varga.
rozwiń zwiń