Nosowska: jestem zwykłą, pospolitą Kaśką

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2015 13:00
Tak na pytanie Piotra Stelmacha, kim jest dzisiaj, odpowiada w "Offensywie" ceniona wokalistka i autorka tekstów.
Audio
  • Nosowska: jestem zwykłą, pospolitą Kaśką (Offensywa/Trójka)
Katarzyna Nosowska podczas koncertu zespołu Hey w ramach Męskiego Grania 2015 na Stadionie Korony w Krakowie
Katarzyna Nosowska podczas koncertu zespołu Hey w ramach Męskiego Grania 2015 na Stadionie Korony w KrakowieFoto: PAP/Jacek Bednarczyk

"Jest artystką nienasyconą, która nieustannie tropi nowe dźwięki, słowa i tematy. Wyciąga esencję ze wszystkiego, co ją otacza, poszukując w ten sposób własnej recepty na szczęście. Kojarzona głównie z muzyką rockową, w samodzielnych projektach eksperymentuje, bawiąc się gatunkami i konwencjami" - komplementują artystkę organizatorzy Męskiego Grania.

W przeddzień warszawskiego koncertu Męskiego Grania gościem "Offensywy" była Katarzyna Nosowska. Artystka wraz z zespołem wystąpi w sobotę (15 sierpnia) w Forcie Bema.

W rozmowie z Piotrem Stelmachem Katarzyna Nosowska wspominała poprzednie edycje Męskiego Grania (szczególnie te, których była dyrektorem artystycznym). Opowiadała o spotkaniach z publicznością i przyjaciółmi, mówiła też, co ją ostatnio wzruszyło. Zapowiedziała również, która z płyty - zespołowa czy solowa - ukaże się jako pierwsza.

***

Tytuł audycji: Offensywa 
Prowadzi: Piotr Stelmach
Gość: Katarzyna Nosowska
Data emisji: 14.08.2015
Godzina emisji: 22.20

mat. prasowe/mk/ei

Czytaj także

L.U.C.: piękne refreny pozwoliły mi wyjść na prostą

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2015 18:43
W audycji "Myśliwiecka 3/5/7" gościli muzycy biorący udział w tegorocznej edycji Męskiego Grania - L.U.C., Krystyna Prońko i Halina Frąckowiak. Artyści opowiadali o wspólnym projekcie i łączeniu pozornie odległych od siebie światów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mela Koteluk przekracza swoje granice

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2015 17:00
- Jest wspaniała pogoda i dużo dobrej energii w powietrzu. Będę miała wielką przyjemność - jest to spełnienie moich muzycznych marzeń - zaśpiewać z Tomkiem Lipińskim - opowiada Mela Koteluk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maria Peszek: nie jestem smarkata

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2015 13:00
- Zdaję sobie sprawę, że moje bycie tutaj nie będzie wiecznie trwało. I dlatego chcę robić to, co jest dla mnie najistotniejsze w życiu, czyli sztukę - mówi Maria Peszek.
rozwiń zwiń