Łąki Łan o muzyce, Kazimierzu i szparagach

- Nasza płyta będzie zagłębianiem się w nieskończony wszechświat, w przyrodę, która do nas przemawia i ma odpowiedź na każde pytanie - mówi Włodzimierz "Paprodziad" Dembowski z zespołu Łąki Łan. A Piotr Stelmach nie może przestać się śmiać...
Włodzimierz Dembowski na Rocket Festival, 2013 rok.
Włodzimierz Dembowski na Rocket Festival, 2013 rok.Foto: Adam Kliczek/CC BY-SA 3.0/Wikimedia Commons
O Audycji
Tytuł Łąki Łan o muzyce, Kazimierzu i szparagach
Opis

- Nasza płyta będzie zagłębianiem się w nieskończony wszechświat, w przyrodę, która do nas przemawia i ma odpowiedź na każde pytanie - mówi Włodzimierz "Paprodziad" Dembowski z zespołu Łąki Łan. A Piotr Stelmach nie może przestać się śmiać...

Paprodziad zapowiada w "Offensywie" nową muzykę zespołu Łąki Łan. - Przed nami ostatnie szlify. Szykują się super piosenki, niektóre już gramy na koncertach - mówi lider grupy. 

Z rozmowy, która - trzeba to przyznać - była bardzo... wymagająca dla Piotra Stelmacha, dowiadujemy się też m.in. jak niesamowite wydarzenia zbliżają się w ukochanym mieście zespołu - Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Motyw przewodni całego wywiadu to jednak z pewnością... szparagi. 

Posłuchaj pierwszej godziny audycji z 1.07.2016 >>>

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której Piotr Stelmach zdradza także szczegóły tegorocznej trasy "Męskiego Grania".

***

Tytuł audycji: Offensywa
Prowadzi: Piotr Stelmach
Goście: Włodzimierz "Paprodziad" Dembowski z zespołu Łąki Łan
Data emisji: 1.07.2016
Godzina emisji: 23.07

fbi/mp

Playlista
Tagi
Playlista