X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Męskie Granie 2017 - twórczy ferment i stylistyczny miks

Startuje 8. edycja Męskiego Grania. W przeddzień rozpoczęcia imprezy w audycji "Offensywa" Monika Brodka i Piotr Rogucki uchylają rąbka tajemnicy i mówią naszym słuchaczom, jakie niespodzianki przygotowali dla fanów dobrej muzyki.
Dziennikarze Trójki Anna Gacek i Piotr Stelmach z Moniką Brodką i Piotrem Roguckim
Dziennikarze Trójki Anna Gacek i Piotr Stelmach z Moniką Brodką i Piotrem RoguckimFoto: Polskie Radio
O Audycji
Tytuł Offensywa 2017/07/07 23:00
Opis

W rozmowie z dziennikarzami Trójki Anną Gacek i Piotrem Stelmachem muzycy opowiadają, jak wyglądały przygotowania do kolejnej odsłony Męskiego Grania. - Aranżacje powstawały metodą prób i błędów. Był to twórczy ferment - mówi Monika Brodka i zdradza, że tegoroczna propozycja dla fanów  muzyki to "duży miks stylistyczny". - W tym koncercie jest w zasadzie wszystko - stwierdza piosenkarka.

Goście audycji jednomyślnie przyznają, że wybór utworów nie był ani łatwym, ani krótkim procesem. - Ostatecznym kluczem było to, co działa na nasze emocje i w perspektywie może zadziałać na słuchaczy - przyznaje Piotr Rogucki.

Muzycy opowiadają na Trójkowej antenie o miesiącach "grubej rozkminy", ekscytacjach i mierzeniu się ze sobą. Zdradzają też, kto wcieli się w postać Franka Kimono, a kto wyjdzie poza strefę komfortu i zmierzy się z rapem.

W drugiej części audycji można usłyszeć rozmowę z Darią Zawiałow i Piotrem "Rybą" Rybickim, których również będzie można zobaczyć na koncertowych scenach Męskiego Grania.

Piotr Stelmach z Darią Zawiałow i Piotrem "Rybą" Rybickim Piotr Stelmach z Darią Zawiałow i Piotrem "Rybą" Rybickim

***

Tytuł audycji: Offensywa
Prowadzą: Anna Gacek, Piotr Stelmach
Goście: Monika Brodka, Piotr Rogucki, Daria Zawiałow, Piotr "Ryba" Rybicki
Data emisji: 6.08.2017
Godzina emisji: 22.07

iwo/mk

Playlista
Tagi
Playlista