X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kortez i "Mój dom" przedpremierowo Trójce

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2017 00:00
– Uporządkowałem swój dom na tyle, że miło jest mi do niego wchodzić. Chociaż są też braki, czasami wyobrażam sobie lepsze warunki mieszkania i życia – mówił Kortez w Trójce.
Audio
  • Kortez i "Mój dom" przedpremierowo Trójce (Offensywa/Trójka)
Kortez
KortezFoto: Bartek Kowal

Na tydzień przed oficjalną premierą mieliśmy okazję usłyszeć w Trójce prawie wszystkie piosenki z nowej płyty Korteza zatytułowanej "Mój dom". Artysta był gościem Piotra Stelmacha.

Kortez opowiadał w "Offensywie" o tym, co wydarzyło się w jego życiu w ostatnim czasie i w jakim miejscu znajduje się obecnie. – Doszedłem do momentu, w którym dobrze jest mi z samym sobą. Gdy po koncercie wracam do hotelu, nie mam ochoty wychodzić, uciekać, szukać zajęcia, żeby nie być samemu. Uporałem się z wieloma myślami, z którymi wcześniej nie dawałem sobie rady – mówi artysta.

Jaką rolę w twórczości Korteza odgrywa autorka tekstów Agata Trafalska? Jaka jest historia zdjęcia, które ilustruje okładkę płyty "Mój dom"? Co dla Korteza oznaczają zachody słońca? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Offensywa
Prowadzą: Piotr Stelmach
Gość: Kortez (muzyk)
Data emisji: 27.10.2017
Godzina emisji: 23.08

mk