X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Męskie Granie 2018. Dawid Podsiadło: muzyka pozwala na wielką szczerość

To była wyjątkowa audycja, którą prosto z Parku Cytadela w Poznaniu poprowadził Piotr Stelmach. To właśnie tam w sobotę rozpocznie się 9. edycja Męskiego Grania. Dziennikarz muzyczny Trójki rozmawiał z wyjątkowymi gośćmi, dla których Męskie Granie to nie jest zwykła trasa koncertowa.
Dawid Podsiadło podczas Męskiego Grania 2018 w Poznaniu
Dawid Podsiadło podczas Męskiego Grania 2018 w PoznaniuFoto: D. Kramski
O Audycji
Tytuł Offensywa 13 lipca godz. 23:08 13.07.2018 23:08
Opis

– Męskie Granie nie ogranicza się do kreowania wizerunków facetów. Gdyby występowali wyłącznie panowie, byłaby to strasznie uboga impreza. Wiadomo, że są zapraszane dziewczyny, które wzbudzają bardzo dużo emocji. Bez nich Męskie Granie by nie istniało – tłumaczył Piotr Rogucki, który w Poznaniu zagra z zespołem Coma. 

Męskie Granie 2018. Serwis specjalny >>>

Jedną z gwiazd tegorocznej edycji jest Dawid Podsiadło. To on wraz z Krzysztofem Zalewskim i Kortezem współtworzy Męskie Granie Orkiestra, a ich utwór "Początek" już stał się wielkim hitem, który okupuje szczyt "Listy przebojów Trójki". Jak zdradził Piotrowi Stelmachowi, muzyka pozwala mu na wielką szczerość. – Wydaje mi się, że nie mam ani jednego momentu, kiedy kłamię albo kogoś oszukuję. Czy to w kontekście odbierania muzyki, czy przekazywania jej dalej. Wszystko, co robię z muzyką, jest przede wszystkim autentyczne – mówił Dawid Podsiadło. 

Na Scenie Ż w Poznaniu wystąpi Barbara Wrońska, która z kolei opowiedziała Piotrowi Stelmachowi o solowej płycie "Dom z ognia" i o największym marzeniu związanym z pracą nad tym albumem. 

Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. 

***

Tytuł audycji: Offensywa
Prowadzą: Piotr Stelmach
Goście: Piotr Rogucki, Dawid PodsiadłoBarbara Wrońska 
Data emisji: 13.07.2018
Godzina emisji: 23.08

kw/mk

Playlista
Tagi
Playlista