Męskie Granie 2018. Dawid Podsiadło: muzyka pozwala na wielką szczerość

To była wyjątkowa audycja, którą prosto z Parku Cytadela w Poznaniu poprowadził Piotr Stelmach. To właśnie tam w sobotę rozpocznie się 9. edycja Męskiego Grania. Dziennikarz muzyczny Trójki rozmawiał z wyjątkowymi gośćmi, dla których Męskie Granie to nie jest zwykła trasa koncertowa.
Dawid Podsiadło podczas Męskiego Grania 2018 w Poznaniu
Dawid Podsiadło podczas Męskiego Grania 2018 w PoznaniuFoto: D. Kramski
O Audycji
Tytuł Offensywa 13 lipca godz. 23:08 13.07.2018 23:08
Opis

– Męskie Granie nie ogranicza się do kreowania wizerunków facetów. Gdyby występowali wyłącznie panowie, byłaby to strasznie uboga impreza. Wiadomo, że są zapraszane dziewczyny, które wzbudzają bardzo dużo emocji. Bez nich Męskie Granie by nie istniało – tłumaczył Piotr Rogucki, który w Poznaniu zagra z zespołem Coma. 

Męskie Granie 2018. Serwis specjalny >>>

Jedną z gwiazd tegorocznej edycji jest Dawid Podsiadło. To on wraz z Krzysztofem Zalewskim i Kortezem współtworzy Męskie Granie Orkiestra, a ich utwór "Początek" już stał się wielkim hitem, który okupuje szczyt "Listy przebojów Trójki". Jak zdradził Piotrowi Stelmachowi, muzyka pozwala mu na wielką szczerość. – Wydaje mi się, że nie mam ani jednego momentu, kiedy kłamię albo kogoś oszukuję. Czy to w kontekście odbierania muzyki, czy przekazywania jej dalej. Wszystko, co robię z muzyką, jest przede wszystkim autentyczne – mówił Dawid Podsiadło. 

Na Scenie Ż w Poznaniu wystąpi Barbara Wrońska, która z kolei opowiedziała Piotrowi Stelmachowi o solowej płycie "Dom z ognia" i o największym marzeniu związanym z pracą nad tym albumem. 

Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. 

***

Tytuł audycji: Offensywa
Prowadzą: Piotr Stelmach
Goście: Piotr Rogucki, Dawid PodsiadłoBarbara Wrońska 
Data emisji: 13.07.2018
Godzina emisji: 23.08

kw/mk

Playlista
Tagi
Playlista