X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Męskie Granie 2018. Kortez: nauczyciele wiele rzeczy puszczali mi płazem

– W liceum miałem długie włosy, 5-6 centymetrów. Najdłuższe w życiu. Miałem też bardzo fajne grono znajomych i nauczycieli – wspomina Kortez w rozmowie z Piotrem Stelmachem.
Kortez
KortezFoto: Męskie Granie/mat. promocyjne
O Audycji
Tytuł Offensywa 20 lipca godz. 23:07 20.07.2018 23:07
Opis

– Nauczyciele widzieli, że jestem inny i wiele rzeczy puszczali mi płazem, głównie moja wychowawczyni – dodaje rozmówca Piotr Stelmacha i opowiada o tym, jak był i nadal bywa postrzegany i co go w tym najbardziej irytuje.

Męskie Granie 2018. Serwis specjalny >>>

W audycji wypowiada się również Dawid Podsiadło, który podkreśla, że współpraca z Kortezem i Krzysztofem Zalewskim to "duże przeżycie". – Uwielbiam połączenia różnych artystów. Wydaje mi się, że wejście do całkowicie innego świata i zmierzenie się z nim swoimi dźwiękami jest bardzo dobre, bardzo inspirujące – mówi Dawid Podsiadło.

Z kolei Patryk Pietrzak opowiada o długich trasach koncertowych, po których traci głos. – Jest to nawet przyjemne, bo nie muszę się odzywać – ironizuje lider zespołu Ted Nemeth.

***

W sobotę 20 lipca odbędzie się drugi koncert w ramach trasy Męskie Granie 2018. W katowickiej Strefie Kultury zagrają m.in. Fisz Emade Tworzywo, Kortez oraz Natalia Przybysz. Swój program, przygotowany specjalnie na potrzeby tej edycji, zaprezentuje publiczności Męskie Granie Orkiestra. Więcej informacji >>> 

***

Tytuł audycji: Offensywa
Prowadzi: Piotr Stelmach
Goście: Dawid Podsiadło, Kortez, Patryk Pietrzak 
Data emisji: 20.07.2018
Godzina emisji: 23.07

mk

Playlista
Tagi
Playlista